Ankara Life Dergisi

MICHAELA ASTRO

Pandemi sürecinde ilişkilerin kopma noktasına geldiğini, bu sayede astrolojiye olan ilginin artarak ilişki danışmanlığında zirveyi gördüğünü söyleyen Yaşam Koçu ve NNLP Uzmanı Michaela Astro, 2022 yılında bizleri bekleyen hadiseleri ve astroloji ile alakalı sorularımızı Ankara’nın en çok okunan yayını olan Ankara Life Dergisi’ne anlattı.

Astroloji ile tanışma hikayeniz nasıl başladı?

Çocukluğumdan beri ilgi alanımdı. Dünyaca ünlü İngiliz astrologların kitaplarını okudum ve astrolog olmaya karar verdim, devamında ise eğitim almak için Amerika’ya gittim.

Michael kendini bize nasıl anlatır?

Türk milleti olarak astrolojiye çok meraklıyız. Astroloğa gitmeyenler bile gazetede ya da sosyal medyada günlük burç yorumlarını okurlar. Özellikle pandemi sürecinde haliyle  ilişkilerin çoğu kopma noktasına geldi. Bu da astrolojiye olan ilgiyi arttırdı, ilişki danışmanlığında zirveyi gördüm; seanslara yetişemez olmuştum!

Okurlarımız için bizlere bir gününüzün nasıl geçtiğini anlatır mısınız?

Sabah uyanır uyanmaz Allah’a; ‘Bugün de nefes alıyorum, sana çok teşekkür ediyorum.’ diyerek şükürlerimi sunuyorum. Daha sonrasında sahip olduğum kedi ve köpeklerimi besleyerek güne daha pozitif, verimli bir şekilde başlıyorum. Öğle vaktinde ofisime giderek ya da evimde telefon ile danışanlarımla seanslarıma başlıyorum.

Ruhunuzun olmasını istediği yerde misiniz?

Tabii ki de değilim, çok sevdiğim can yoldaşım 8 yaşındaki köpeğim Karameli kaybettim. Onun ile olmayı çok isterdim, her şeye çare bulabiliyorum fakat ölüme asla.

Türkiye’de insanların astrolojiye ve astrologlara bakış açısını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Küçük yaşlarımdan beri durugörü yeteneğine sahip biri oldum. Daha sonra bu yeteneğimi geliştirmek adına Amerika’da eğitim almak üzere L.A Üniversitesi’ne gittim. Orada astroloji, bioenerji, NNLP ve ilişki koçluğu üzerine eğitimler aldım. Özellikle ilişki koçluğunda Türkiye’nin en iyisiyim diyebilirim. Bazı yetiler sonradan kazanılamaz, ben doğal yeteneğimi diplomalarım, sertifikalarım, eğitimlerim ve okuduğum kitaplarım ile destekledim. 19 yıldır astrolog ve ilişki koçu olarak Nişantaşı ve Yeşilköy’deki ofislerimde ve telefon seanslarım ile tüm dünyaya hizmet vermekteyim. Dünya çapında astroloji dalında birçok yarışmada dünya birinciliği ödüllerim mevcuttur. Sayın Amerika Başkanı Mr.Trump’a danışmanlık vererek ünüme ün kattım, halen kendisine hizmet vermekteyim. Ben bugünlere kolay gelmedim Amerika’da diğerleri gece kulüplerinde gezerken ben sabahlara kadar ders çalıştım, nasıl daha iyi olabilirim diye çok çabaladım.Bu ödülleri hak etmek hiç kolay olmadı. Türkiye’de de birçok iş insanı, CEO, borsa ve kripto yatırımcılarına, politikacılara astrolojik danışmanlık yapmaktayım. Bana bazen paraya yön veren astrolog da derler.

Sosyal medyanın etkisiyle genç nesil astroloji ile oldukça fazla ilgilenmeye başladı. Siz bu etkiyi nasıl yorumluyorsunuz?

Astrolog olmak öyle kolay değil. Oradan buradan copy paste bilgiler ile maalesef astrolog olunmuyor. Önüne gelen astrolog, falcı, medyum, tarotçu olmuş! Bu işler doğal yetenek işidir. Tabii ki de akademik kariyerle desteklersek tadından yenmez.Gençlerin çoğu sadece cep harçlıkları çıksın diye sahte astroloji ve fal sayfaları açıp insanların hem paralarını alıp hem de duygularıyla oynuyorlar ve hiçbir astroloji bilgileri yok. Tek dertleri  fenomen olmak ya da  para kazanmak çok yazık!

Hangi astroloji uygulamaları öneriyorsunuz?

Ben batı astrolojisi, hint astrolojisi, karma astroloji, üranyen ve vedik astroloji üzerine hizmet vermekteyim. Astroloji derin bir okyanus, içine bir daldım mı daha da çıkamazsınız! En çok çin astrolojisini seviyorum diyebilirim.

Peki 2022 dünyada ve Türkiye’de neler olacak?

Rusya-Ukrayna savaşı gündemimizde, tabii ki de çok üzücü bir durum ama bu savaş ülkemiz adına çok fayda getirecek. Dünyanın 5 süper güç ülkesinden biri olacağız. Nisan ayında Covid-19  bitecek demiştim ve bitti sayılır, maskeler çıktıysa ölüm vakaları azaldıysa bu iş bitmiştir. Yine bana en çok sorulan soru; deprem. Korkmayın büyük deprem beklemiyorum belki Ege’de 5-6 şiddetinde olabilir ama yıkıcı bir durum söz konusu değil gönlünüz ferah olsun.

Yorumlar

0 yorumlar