Ankara Life Dergisi

Modaya yeni bir bakış açısı kazandırıyor: RLB Luxury Fashion

RLB markası müşterilerine “Haute Couture” giyim ayrıcalığı sunuyor

Dünya moda sektörüne yepyeni bir bakış açısıyla iddialı bir giriş yapan RLB orijinal lüks markası satış platformlarında yerini aldı. Sadece el yapımı tadilat ile dünyaca ünlü orijinal lüks markaların göz alıcı küçük detay dokunuşlarını içeren, bir nevi vitrini olan RLB markası müşterilerine “Haute Couture” giyim ayrıcalığı sunuyor. Üst düzey kalite ve giyimi tercih eden kişilere paranın alabileceği en ünlü markaları kendine has tarzlarını yansıtacak şekilde almalarını sağlayan Exclusive Lounge butik olan RLB, ünlü markaları giyinmeyi seven, yalnız kendisinde olan giysileri taşımayı prensip edinmiş, başta kadınlar olmak üzere herkese hitap ediyor. İç pazardan daha çok dış pazarda, özellikle petrolce zengin Arap bölgelerinden, Amerika ve Avrupa pazarına kadar ulaşan markanın müşterileri ise emirlerden, üst düzey bürokratlar’dan, televizyon yıldızları’ndan, show business profesyonelleri’nden, aristokratlardan ve cemiyet hayatından insanlar ve onların hayatındaki kişilerden oluşmakta.

 RLB markasının kurucusu Ahmet Arif Özdemir ise marka hakkında yaptığı açıklamada:

“Orijinal ve lüks olan bu markalar kiminin üretim esnasında dizayna aykırı asimetrisi, kiminin defoları, kiminin ise hediye kutusunda veya hiç giyilmemiş şekilde müşteri dolabında eskimişliği olabiliyor ve bu da bize RLB dokunuşlarıyla kişiye özel hale getirme şansı veriyor.  Bu esnada kullanılan el emeği, değerli ve yarı değerli materyaller zaten pahalı olan bu markaların değerini daha da arttırıyor. Zenginler neden eşlerine mücevher alırlar? Neden eşleri ultra lüks giyim tercih eder? Kim bir başkasında olmayan ve sadece kendinde olanı istemez ki? Hele ki çok paranız varsa. Birisi size nereden aldığınızı sorunca direkt markasını söylüyorsunuz, o markaya baktım aynısından bulamadım dediğinde ise, çünkü sadece dünyada bende var diyerek mutlu oluyorsunuz. Bunu yalnızca, hitap ettiğimiz müşteri portföyü okuduğu zaman çok iyi anlayacaktır.  İşte o yüzden, milyoner ve milyarderler, onlar için önemsiz maddiyatlar karşılığında paha biçilmez özel giyim şansı sunduğumuz için bizleri tercih ediyorlar.” sözlerini dile getiriyor.

RLB markasına ulaşmak ise çok kolay  Instagram, Amazon, Wish ve E-bay gibi e-ticaret platformlarından ulaşılabilirsiniz.

Yorumlar

0 yorumlar