Ankara Life Dergisi

MOTOSİKLET TUTKUNLARI BU AÇILIŞTA BULUŞTU

Kosy; İlk’ini Atakule’de açtıkları mağazalarının üçüncü yılında Ankara’da 2. şubesini Triumph olarak açmasının heyecanını yaşadı…

 Triumph; Ankara’da, Çankaya Başkent Emlak Konutları’nda ikinci ve yeni mağazasını açtı. Açılışta Özlem Alakaş, Koray Eyilik, Aude Moraux ve Cees de Rooıj açılışa gelen yüzlerce konukla birebir ilgilenerek büyük bir misafirperverlik örneği sergilediler.

 Özlem Alakaş, Koray Eyilik, AudeMoraux ve Cees de Rooıj açılış pastasını birlikte keserek, Ankara’da 2. şubeyi açmanın heyecanını yaşadılar. DJ’lerin müzik ziyafeti, çeşitli sanatçılardan sahne performanslarının yanı sıra dans show’lar etkinliğe gelen tüm motosiklet tutkunları tarafından ilgi ile izlendi.

Bayiliğini ve satış sonrası hizmetlerini barındıran şubenin açılışına 500 kişilik kalabalık bir davetli topluluğu katılırken programın sunumunu ise Sinema ve tiyatro sanatçısı Yosi Mizrahi gerçekleştirdi.

ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİ KEYİFLİ KILAN TRIUMPH ANKARA

Ankara’daki yeni şubemizde sizi ağırlamaktan ve sizlere harika bir alışveriş deneyimi sunmaktan büyük mutluluk duyacağız diyerek duygularını dile getiren Koray Eyilik; “İlk hedefimiz, satış ve satış sonrası tüm süreçlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek adına alanında uzman kadromuz ile alışveriş deneyiminizi keyifli kılmak olacak. Tüm motosiklet severleri ağırladığımız yeni mağazamızı beğendiğinizi umuyorum. Triumph Türkiye’nin en büyük mağazası olan Triumph Ankara’nın açılış etkinliğine geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

ÖZLEM ALAKAŞ “BU EKİPTE KADINLARDA VAR”

 Triumph Showroom ve satış sonrası hizmetler sunacak olan “Triumph Ankara” muhteşem bir kalabalık eşliğinde mağazasının açılışını yaparken Özlem Alakaş yaptığı açıklamada; “Erkek egoman bir hobide bir kadın girişimci ve yönetici olarak Triumph Ankara mağazamızda ekibimizin tamamı motosiklet kullanmakta olup, ekibin çoğu kadınlardan oluşuyor.

Triumph Ankara bayiliğini ve satış sonrası hizmetlerini barındıran şubemiz Atakule’de olduğu gibi müşterilerimize yine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Atakule’den sonra bu mağazamızın, motosiklet severler ile birlikte açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

MÜTHİŞ BİR KALABALIK HARİKA BİR AÇILIŞ

AudeMoraux ve Cees de Rooıj; “Bu gün yanımızda olan tüm ziyaretçilerimize bu özel güne eşlik ettikleri için teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.  Ankaralılar motora açıkmış diyen ve bu müthiş bir kalabalık şeklinde açıklama yapan Zafer Akçay “Motosikletle ileri sürüş kitabını motorseverler için imzaladı. Eşi Fulya Hanım ise imza gününde, Zafer beyi bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Özlem Alakaş Koray Eyilik, AudeMoraux ve Cees de Rooıj açılış pastasını birlikte keserek günün anısı için objektiflere poz verdiler.

 

Yorumlar

0 yorumlar