Ankara Life Dergisi

Mucize Şov

Ankara Life Dergisi Yazı İşleri Müdürü Sertaç Kantarcı’nın moderatörlüğünde, Mucize Şov’u hazırlayan ve tasarlayan Nuray Temizer’in Fatma Canbulat Erdem ile birlikte sahneye taşıdığı tiyatral müzikal Mucize Şov, Mutlu Olma ve Kaliteli Yaşam Gösterisi, Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi sponsorluğunda Ünye’de özel bir okulun toplantı salonunda Ünyelilerle buluştu. Sertaç Kantarcı, programın açılışında yaptığı örneklemelerle hayatta mutluluğu yakalamak için katılımcılara ipuçları vererek mutluluk ile ilgili ilham veren sunum yaptı.

Gösteride Erdem, pozitif bakış açısıyla hayata bakmanın sağladığı kaliteli yaşam formüllerini paylaştığı sunumunda, kronik yumuşak doku romatizmal ağrı sendromu olan “fibromiyalji sendromu ile yaşarken daha mutlu ve kaliteli bir hayat mümkün mü?” sorusuna en güzel cevabı yıllarca bu hastalıktan çok çeken ancak ailesinin de desteğiyle, hayatını enerjik ve hayat dolu yaşamayı başarmış olan Nuray Temizer’in verdiğini söyledi.

Müzisyenlerin neşeli parçalarıyla izleyenleri eğlendirdiği Mucize Şov’da; Fibromiyalji sendromu ile yaşarken daha mutlu ve kaliteli bir hayat mümkün mü? sorusuna Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun, Uzman Psikolog Sibel Kuru, Fizyoterapist Ceyda Tavmaşat ile birlikte konukların da katılımıyla cevap aradılar. Tiyatro sanatçıları Serkan Çalık ve Ceren Seçer ilgi çekici bir gösteri sahneye koydular. Aile Danışmanı ve Nefes Koçu N. Güzin Baran nefes seansı ve şifa meditasyonu yaptı.

Ünye basını ve katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Mucize Şov Ekibi fibromiyalji sendromu hakkında farkındalık yaratmanın haklı gururunu dile getirdiler. Mucize Şov Ekibi, toplumda farkındalık yaratacak başka bir konuda da ikinci kez Ünye’ye Turneye gelme sözü verdi.

Yorumlar

0 yorumlar