NC BROW TASARIMLARI

Ankara’nın en çok okunan dergisi Ankara Life Dergisi, duayen güzellik uzmanı Nihal Coşkun ile beraberdi…

Güzelliğin tanımı sizce nedir?

Güzellik, kişinin duygu ve düşünceleri, kalbinin temizliği, aklının güzelliği, yüzünün güzelliği, fiziksel güzelliği, kendi öz bakımı olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda hayranlık uyandıran ve beğenilen karakter ve fiziksel özelliklerdir.

Sizi bu sektörde farklı kılan nedir? İnsanlar neden sizi tercih ediyor?

Güzellik uzmanlığı çok fazla alt dallara ayrılan, belli tekniklerle ilerletilen bir meslektir. Ben kendime, kaş tasarımı alanında kimsede olmayan tekniği, doğal yöntemlerle, hiçbir kalıcı işlem olmadan, tüm kaşları kurtaracağıma dair söz verdim ve gece gündüz çalışarak Türkiye’de altın oran, ölçülü kaş tasarım alımını teknik geliştirdim. Kaş kınasını Türkiye’ye tanıtarak, birçok kaşı doğal yöntemlerle kurtardık, böylece birçok sektöre de öncü olduk. Yani burada da farkındalığımızı sanata döküp bir ilki başardık ve adımızı tüm Türkiye’ye duyurduk.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.