Ankara Life Dergisi

NIPPON PAINT ANKARA’DA PROFESYONELLERİ AĞIRLADI!

“Özgün Tasarımların Destekleyici Gücü” Nippon Paint, toplamda 5 farklı ilde; özel mekanlarda, özel konsept enstalasyonları ile mimarları ağırlıyor. Etkinliğin üçüncü ayağını 22 Haziran tarihinde Ankara’da başlatan Nippon Paint, 140 yıllık tecrübesini yansıtan teknolojik gücü, inovatif yaklaşımı ve insan odağı ile geliştirdiği çok özel ürünlere de sergi ve galerilerde yer verdi!

Duyusal bir şölen!
Renda Helin Çilalioğlu Çizer
, Nippon Paint’in felsefesinden ilham aldığı tasarım konseptini ise şu sözlerle anlattı: Nippon Paint, farklı ihtiyaçlara yönelik geniş yelpazedeki ürünleriyle global anlamda mimar ve iç mimarlara yaratıcı ve fonksiyonel çözümler sunuyor. Dünya çapında projelerin tercihi oluşu, Nippon Paint’in küresellik ve dolayısıyla daire konseptini de sahiplenmesini sağlıyor. Nippon Paint kartelalarında yer alan renkler, bugün dünyada milyonlarca insanın hayatını güzelleştiriyor. Renklerle kurduğumuz ilişkinin ise hem fizyolojik hem de psikolojik etkileri oluyor üzerimizde. Renklerin üzerimizdeki bıraktığı psikoloji, beynimizdeki yarattığı deneyimi unutulmaz kılmak için diğer duyma, dokunma, koku duyularımıza da hitap ederek bir deneyim tasarımı oluşturmak ana hedeflerimizden biri oldu.  Her standın kendi içinde bir hikayesi ve anlamı mevcut.  Bu anlamlar yaşadığımız geçmiş deneyimlerimize ve hatıralarımıza dokunarak kendimizden bir parça bulmamızı sağlayacak. Böylelikle ürün ve stantlar ile de bağ kurabileceğiz. Amacımız markayı ve bu etkinliği unutulmaz kılmak için görsel, duyusal bir şölen yaratabilmek”

Yaşam alanlarına ve şehirlere değer katmayı amaçlayan, “Özgün Tasarımların Destekleyici Gücü” Nippon Paint, 2 farklı ilde daha hayata geçireceği “Kent Galerileri”nin Antalya’dan sonra üçüncü ayağını 22 Haziran tarihinde Ankara’da başlattı. Nippon Paint bu etkinliklerle ürünlerinin ve farklı tasarımların yer aldığı galeri buluşmalarında, profesyonelleri ağırladı.  

Özel tasarımların yer aldığı sergiye, Nippon Paint’in ürünleri damgasını vurdu!
22-25 Haziran tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen etkinliğe bölgenin tasarım ve mimarlık camiasından değerli isimler katıldı. Ankara’daki serginin konsept tasarımını Nippon Paint’in Türkiye’de sponsor olduğu ve genç tasarımcı, mimar ve öğrencilere yönelik düzenlenen Asya’nın en önemli tasarım ödüllerinden Asia Young Designer Awards’ın (AYDA) jürilerinden başarılı tasarımcı ve mimar Renda Helin Çilalioğlu Çizer yaptı.

İnovatif ve çevre dostu ürünler mimarların beğenisine sunulmaya devam edilecek!
Ankara’da üçüncü ayağı gerçekleştirilen sergi sonrasında Nippon Paint, İstanbul ve son olarak da Bursa’da profesyonelleri ağırlamaya devam edecek. Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarının deneyimini yükselten Nippon Paint’in 140 yıllık tecrübe ve vizyonuyla geliştirdiği; inovatif, çevre dostu özel ürünler de sergide yer alıyor. Bu ürünler arasında; çevreye ve sağlığa duyarlı Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası alan ilk ve tek boya ürünü Minoa Premium Serisi, boyandığı yüzeylere sedef görünümü veren, saten dokulu dekoratif boya Duchesse Satin vemekanlara zarif bir dokunuşu “tam siyah” rengiyle getiren iç cephe boyası Code Black ve daha pek çok ürün yer alıyor!

Yorumlar

0 yorumlar