Ankara Life Dergisi

Otel Konforunda, Ev Huzurunda Karşınızda EvPoint

Gayrimenkul sektöründe şehre yeni bir bakış kazandıran Hakan Öğütçü’ye ait Evpoint markası ile Rezidans&Ev&Otel konforunu bir arada yaşayacaksınız. Evpoint projeleri kelimenin tam anlamıyla ezber bozar nitelikte! Sistem oldukça pratik. En az 3 en fazla 12 ay olarak kiralanabilen yüksek standartlı dairelerde rezidans ve otellerde aradığınız konfor ev ortamında sunuluyor. Güvenlikten su arıtma sistemine, temizlikten havaalanı transferlerine kadar onlarca hizmeti misafirlerine sunan Evpoint, dairelerinde moda ve teknolojiyi bir araya getiriyor.

EvPoint’in; başta Emek, Anıttepe, Tandoğan ve Maltepe olmak üzere bölgede çok sayıda kiralık daireleri var. Tüm dairelerinde aynı konforu sunan şirket hem binaların mimarisinde hem de daire dekorasyonunda uzman ekiplerle çalışıyor. Dairelerde; ocak, fırın ve davlumbaz markası olarak dünyaca ünlü Franke markasını tercih eden EvPoint, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mini fırın ile tüm büyük ekran televizyonlarda Samsung markasını kullanılıyor. EvPoint, mobilya konusunda da oldukça titiz. Daireleri, Enza Home ürünleri ile dekore eden şirket, aksesuar konusunda da Mudo Concept’i kullanmış.

EvPoint için güvenlik ve hijyen asla vazgeçilmez iki önemli değer. İnşa edilen tüm binalarında Türkiye’nin en ünlü, dünyanın ise sayılı su arıtma cihazlarından Rainsoft ürünlerini kullanan ResHotHom, aynı hassasiyeti güvenlik için de gösteriyor. 7 gün 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ile korunan dairelerin her birinde DSC marka özel telefon bağlantılı alarm sistemi de bulunuyor.

Yüksek Standartlı Yalıtım
EvPoint’in tüm bina ve dairelerinin ısı yalıtımlı olduğunu biliyor muydunuz? EvPoint dairelerinin tamamında Buderus marka kombiler kullanılıyor. Soğuk ve sıcağa karşı yalıtımlı olan tüm dairelerin tamamında yerden ısıtma sistemi bulunuyor. Diğer yandan EvPoint dairelerinde rezidans hizmeti de veriliyor. Bu bağlamda havaalanı transferinden kuru temizleme hizmetlerine kadar birbirinden farklı pek çok kalemde ‘komşu asistan’ hizmeti de mevcut.

Farklı Kiralama Seçenekleri
Günlük kiralama yapılmayan EvPoint dairelerinin misafir profili genel olarak ailelerden oluşuyor. En az 3, 6, 9 ve 12 aylık sürelerle kiralanabilen EvPoint daireleri biribirinden farklı metrekarelerde tasarlanmış. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere sahip şirketin normal, dubleks ve bahçe katı olmak üzere 4 farklı daire konsepti de bulunuyor. 90 metrekareden başlayan ölçülerdeki dairelerin teraslı dubleks ve katta dubleks olmak üzere ayrı iki çeşidi daha bulunuyor.

EvPoinr markası kurucusu Hakan Öğütçü, şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi sorularını yanıtladı:

EvPoint ailesi olarak en çok hangi lokasyonlar üzerinde faaliyet göstermektesiniz?
Emek, Beşevler, Gölbaşı gibi pek çok lokasyon üzerinde faaliyet göstermekteyiz.

Hangi projeleriniz bulunuyor kısaca bahseder misiniz?
Emek 11. Sokak, Beşevler Teras, Cadde Ofis ve çevre dairelerimiz hakkında birçok projelerimiz bulunuyor. Bunların içeriğinden kısaca bahsedecek olursam; Emek 11. Sokak, Beşevler Teras, Cadde Ofis ve çevre daire projelerimizde otel konforunda yaşam alanları sunuyoruz. En kaliteli iç dekorasyon ve malzemeler ile misafirlerimizin ayrıcalıklı hissetmesini sağlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen mobilya ve elektronik markaları ile döşenen evlerde, Rainsoft su arıtma sistemleriyle musluklardan doğal kaynak suyu sağlıyoruz. Bunların yanı sıra şehrin tüm merkezi noktalarına yakın, kaliteli yaşam alanları sunuyoruz.

Son olarak geleceğe yönelik hedefleriniz nelerdir?
Her yeni gün ‘Nasıl farklılaşırız?’ ve ‘Nasıl daha iyisini yaparız?’ diyerek sürekli gelişim halinde olmayı kendimize ilke edindik. Bizi tercih eden kiracılarımızla uzun süreli bağlarımızı koparmamak istiyoruz. Bundan dolayı bir diğer ilkemiz; ‘Bizde kalan bizi unutmamalı!’ mantığı sloganımız olacaktır.

Yorumlar

0 yorumlar