Ankara Life Dergisi

ÖZEL HİSSETMEK İÇİN DOĞRU TASARIMIN ADRESİ: GNC BUTİK

Başarılı Tasarımcı ve İmaj Danışmanı Gonca Sam, Ankara Life Dergisi’nin konuğu oldu. 2021’in trendleri, en şık gömleklerin sırrı ve çok daha fazlasını sizin için sorduk. Keyifli okumalar…

RÖPORTAJ: NURAN BAYKUŞ

FOTOĞRAF: SAMET POLAT

GONCA SAM I TANIYABİLİR MİYİZ?

Ben Gonca Sam aslen Bilkentli bir Bilgisayar Mühendisiyim. Orda yaptığım tasarımları kumaş çizgilerine aktardım. Ve kalbimi bu işe koyarak Vakkoesmod tasarımcılarından aldığım eğitimlerle moda tasarım ve imaj danışmanı oldum.

Patentli markanız by Gonca SAM, gnc butik in kuruluş öyküsünün paylaşır mısınız?

Hayatımın her döneminde modayla çok ilgilenirdim, yakından ederdi m. Moda olan parçaları ,ürünleri alır değiştirip giyinirdim. Aldığım her ürün terziye giderdi ,değişikliğe uğrardıJ ve birgün kendim için tasarladığım siyah, beyaz gömleklerimi sosyal medya gnc_butik sayfamda paylaşmaya başladım.Başta yakın çevrem olmak üzere çok ilgi gördü,  yeni tasarımlarımlarla birlikte beğeniler takip edenler artmaya başladı ve gnc butik büyüdü. Şuan  Slovakyadan , Almanyadan , Rusyadan çok müşterim var. Dünyaya açılıyoruz diyebilirim J

Gnc butik de kişiye özel tasarımlar yapıyorsunuz , bahseder misiniz?

Tasarlamış olduğum siyah beyaz gömlekler, elbiseler, ceketler , takımlar  kişiye özel dikiliyor. Yani kişinin beden ölçülerine göre dikiliyor. Eğer  Ankara da  iseniz ölçülerinizi atölyemizde biz alıyoruz ,eğer değilseniz  ki şehir dışından yurtdışından çok müşterimiz oluyor terzilerinden ölçülerini aldırmalarını rica ediyoruz. Renk konusunda da , kumaş konusunda da tercih yapabiliyorlar. Yani gnc_butik olarak müşterilerimize VIP hizmet veriyoruz. Özel tasarım özel  dikim kişiye kendini özel hissettiren bir durum , beni  çok mutlu ediyor benim gibi birçok kadını da mutlu ettiğini düşünüyorum. Ve bu yüzden bu işi çok severek yapıyorum.

Ön PLANA ÇIKTIĞINIZ DİGER KONUDA SİYAH BEYAZ GÖMLEKLER

Siyah beyaz rengini  sevmeyen var mıdır? her bayanın dolabında siyah beyaz gömlek gömlekler kesinlikle vardır diye düşünüyorum. Ve tabiki benimde  en sevdiğim en çok kullandığım renkler. Bana göre gücü ve kararlığı simgeliyor bu renkler. Bu yüzdendir ki iş dünyasına daha çok hitap ediyoruz.  Siyah beyaz ürünlerimizin gömleklerimizin, elbiselerimizin, ceketlerimizin  hepsini farklı renklerde de çalışıyoruz, isteğe bağlı dediğim gibi.

2021 MODASINDA NELERLE KARŞILAŞACAGIZ?

İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı, 2021 yılının modası eşofman takımları ,spor giyim gibi duruyor.  Bu yıl bizde gnc butik olarak spor koleksiyonumuzu hazırlıyoruz.

2021 moda renkleri neler olabilir?

Sarı ve gri olacak. Sarı umudu, gri ise içinde bulunduğumuz endişeli ,korku dolu duygu durumlarımızı  simgeleyecek.

GARDOLAPLARIN OLMAZSA OLMAZ PARÇALRI NELER?

Bu soruya ben kesinlikle siyah beyaz gömlekler derim . hem spor giyimle hem klasik giyimle çok rahat kombin yapabileceğimiz parçalar.

GNC BUTİGİN VİZYONU NEDİR ? ileriye yönelik hedefleriniz?

Markamı, özgün ve sınır tanımaz tasarımlarımı herkese duyurmak.  Dünya starlarını giydirmek ve dünyaca ünlü bir marka olmak .

Yorumlar

0 yorumlar