Ankara Life Dergisi

Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri

Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri

TechnoCar Galleria

Bu ayki konuğumuz Ankara’nın en önemli lastik satış ve servis noktalarından biri olan Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri ve yine en iyi Otomobil kozmetik bakım merkezlerinden birisi olan TechnoCar Galleria’nın kurucusu Barış Çetin Yılmaz. Ankara Life Dergisi ekibi olarak Barış Çetin Yılmaz’dan  TechnoCar Galleria hakkında bilgi aldık.

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear Lastikleri T.A.Ş’ de yaklaşık on beş yıl farklı görevlerde çalıştıktan sonra, 2016 yılında Prolas Profesyonel Lastik Hizmetleri şirketini kuran genç girişimci, 2019 yılında Ümitköy’deki Galleria AVM içinde yer alan TechnoCar’ı açarak iş dünyasındaki yerini iyice pekiştirdi.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Prolas’ı hayata geçirirken öncelikli hedefinin otomobillerini lastik servisi için sanayiye gitmek istemeyen ve zamanı kısıtlı olan araç kullanıcılarına en iyi ve profesyonel hizmeti vermek olduğunu açıklayan Barış Çetin Yılmaz, bunun için Ankara’nın en kolay ulaşılabilir lokasyonu olan Bahçelievler semtini seçti.

Yeni lastik satışının yanında mevsimlik lastik değişimi, lastik oteli, jant düzeltme gibi her çeşit lastik hizmetinin bulunduğu Prolas’ta, klima gazı dolumu, far ayarı gibi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

Ankara’nın en iyi Oto Kozmetik Bakım Merkezi Galleria’da

Barış Çetin Yılmaz, 2019 yıl başında kapasitesini geliştirerek oto kozmetik bakım hizmetleri sektörüne de girdi. Bu alanda Ümitköy’deki Galleria AVM’de TechnoCar’ı açan genç girişimci, bu alanda önemli işlere imza atıyor. Ankara’nın en iyi oto kozmetik bakım markalarından Technocar’ın Galleria şubesinde oto yıkamanın yanı sıra boya koruma, seramik kaplama, cam ve kaput filmi, detaylı temizlik, ozon temizliği ve lastik servis ihtiyaçlarını karşılayan Barış Çetin Yılmaz ve ekibi, bu alandaki en başarılı isimler arasında gösteriliyor.

Öncelikli Hedefi İnsanlara Fayda Sağlamak ve Otomobilleriyle İlgili Sorunları Çözmek

Yılmaz, iş dünyasında kendine düstur edindiği sözü şu şekilde açıklıyor:

“İş hayatında başarılı olmak için öncelikli hedefler insanlara fayda sağlamak ve onların problemlerini çözmek olmalı. Eğer para kazanmak ve maddi getiri sağlamak bu hedeflerin önüne geçerse kurduğunuz sistem kısa ve orta vadede çökecektir. İnsanlara fayda sağlayarak, onların hayatına dokunduğunuzda memnun ve sadık müşteri sayınız artacak ve kurduğunuz sistem kalıcı olacaktır.”

Yorumlar

0 yorumlar