Ankara Life Dergisi

PROTÜRK EMLAK AJANSI ANKARA’DA VE TÜM SAHİL KORDONUNDA SATIŞ, KİRALAMA VE DEVİR İŞLEMLERİNİZDE HİZMETİNİZDE

Ankara’da gayrimenkul sektörünün köklü firmalarından olan PROTÜRK EMLAK AJANSI; kıymetli müşterilerinin gayrimenkul işlerine daha hızlı çözümler üretmek için Çayyolu ve Ostim şubelerinin yanı sıra sahil temsilcilikleri ile hizmet vermektedir. Uzman ve profesyonel kadrosuyla Çayyolu, Yaşamkent, İncek ve Eskişehir yolu üzerinde bulunan plazalar, villalar, lux konutlar ve arsaların satışı, kiralanması ve Türkiye’nin sayılı markalarından olduğu alan devir işlemleri hususunda müşterilerine hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarıyla hizmet veren Çayyolu şubesi, yine şirket politikası olan yüksek kalite, profesyonel hizmet ilkesinden ödün vermemektedir.
PROTÜRK Ostim O.S.B. şubesinde; Ankara’nın önde gelen sanayi bölgelerinden Ostim, İvedik OSB, Şaşmaz oto sanayisi, Kahraman Kazan sanayi bölgesi, Sincan OSB ve Gimat’ta bulunan fabrika, atölye, dükkân, arsaların satışı ve kiralanması konusunda müşterilerine hizmet veren PROTÜRK EMLAK AJANSI ticari ve sanayi gayrimenkulü sektöründe yine Ankara’nın lider firmalarından biri olması özelliğini devam ettirmektedir.
PROTÜRK EMLAK AJANSI aynı zamanda sahil temsilcilikleri ile yazlık, arsa, otel ve turizm işletmelerinin satışı, kiralanması ve devri hususunda siz kıymetli müşterilerine hızlı ve profesyonel hizmet sunmaktadır.
Müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla uzman kadrosunu sürekli son teknoloji iş araçları ve eğitimleriyle destekleyen PROTÜRK EMLAK AJANSI kurucuları İlker Yüksel ve Metin Çevik’in tüm müşterileri ile birebir ilgilenmeleri sonucunda kalite ve farklarını ortaya koymaktadır.
Kurucularından ve yönetim kurulu üyesi oldukları Ankara Emlakçılar Derneği’nde de yoğun çalışmalarda bulunan şirket kurucuları İlker Yüksel ve Metin Çevik aynı zamanda sektörel bazda çalışmalarla Ankara’da emlak sektörünün daha iyi yerlere gelmesi için çaba sarf etmektedirler.

Yorumlar

0 yorumlar