Ankara Life Dergisi

Rose Well Clinic ve Seçil Büke Güzellik Merkezi Bir Arada!

Günümüzde bakıma dair merkezlerin genel uygulamalarına artık aşina olduk. Bu sefer Kalıcı Makyaj, Epilasyon, Cilt Bakımı gibi duymuş olduklarımızın yanı sıra pek çok özel tekniğin yer aldığı güzellik merkezine ekstra bir farklılık getiren Seçil Büke Güzellik’ten bahsetmek istiyorum sizlere. Daha önceki röportalarımızdan da hatırlayacağınız üzere Seçil Hanım, Karadeniz Bölgesi’nin ilk estetisyenlik okulunu kuran bir isimdi. Şimdi ise yine kendine özgü tarzıyla merkezinde güzellik ve kozmetiğe dair Rose Well Clinic doktorlarıyla çalışma kararı aldı. AR-GE projesiyle yeni bir soluk getireceğinin seslerini şimdiden duymaya başladık. Peki bu düşünce nereden ve nasıl geldi? Merakımızı yenmek adına hemen yola çıktık. Başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak Seçil Büke Güzellik Merkezi’ne misafir olduk. Sizi de bilgilendirmek adına sorularımı Seçil Büke’ye yönelttim. Keyifli okumalar dilerim.

Seçil Hanım, steril ve güvenilir olmanın güzellik sektöründe büyük önem arz ettiğini hepimiz bilmekteyiz. Merkezinizde doktor yardımıyla çalışma fikrine neden ihtiyaç duyduğunuzu merak ediyoruz. Bu fikir nasıl ortaya çıktı, size sağlamış olacağı artı ve eksileri nelerdir?
Güzellik ve kozmetik sektörü hızla gelişmekte olan bir alan, bu alanda hem yenilikleri takip etmek hem de uzman doktorlarla yeni alanlar geliştirmek üzere bir araya geldik. Alanlarında uzman hocalarımızla güzellik ve kozmetik sektöründe yeniliklerle karşınıza çıkmak için aynı yerde çalışma kararı verdik. Seçil Büke ailesi Rose Well Clinic ile güç birliği yaptı.

Güzellik ve kozmetik alanına yönelik yeni çalışmalarınızda doktor vasıtasıyla pek çok hizmet vereceğinizi öğrenmiş olduk. Şimdi ise danışanlarınıza hangi teknikler üzerinden uygulama yapacaksınız, öğrenebilir miyiz?
Phytocenter ürünlerini gıda takviyesi ve yara iyileştirmede kullanılan ürünleri güzellik salonlarında farklı uygulamalarla nasıl kombine ederiz diye AR-GE çalışmalarına başladık. İlk uygulamamız bizim bir yılda sildiğimiz dövmeyi bir ay gibi kısa süreye indirdik. Şimdi kırışıklık çalışmalarına başladık. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yorumlar

0 yorumlar