Saeed Aghanejad

09 Aralık 1982 yılında İran’ın Tebriz şehrinde doğmuştur. Resme olan ilgisi çocuk yaşlarda başlayan Aghanejad, yüksek öğrenimini Mirak Fine Arts School grafik tasarım bölümünde tamamlamıştır. Sanat hayatına resim ile devam eden ressam çeşitli ülkeleri gezmiş ve Türkiye’de yerleşme kararı almıştır.

Tükenmez kalem dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler kullanarak portreler yapmış, ayrıca karışık teknikler kullanarak kendine özgü bir sanat tarzı geliştirmiştir. İran, ABD, İngiltere, Rusya ve Azerbaycan’da kişisel sergiler açmış, birçok ülkede karma sergilere katılmış ve resim sergisi organizasyonları gerçekleştirmiştir.15 yıldır İstanbul’un Bakırköy semtindeki atölyesinde resim dersleri de vermektedir.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.