Ankara Life Dergisi

ŞAFAK BOZKURT : HİZMETKARINIZ, SİZİN İÇİN VARIZ

Uzman danışmanlar eşliğinde size en uygun vücut bakım programlarının belirlendiği ve dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerde hizmet alabileceğiniz bir adres olduğunu söylesek? Bu ay, Türkiye’de bir ilke imza atan SB CONCEPT SPA’nın kurucusu Şafak Bozkurt, Ankara Life Dergisi’nin konuğu oldu. SB CONCEPT SPA hakkında tüm detaylar röportajımızda. Keyifli okumalar…

Öncüsü olduğunuz; ev, rezidans, yazlık, kışlık, ofis, otel gibi tüm konfor alanlarında sunduğunuz “SB Concept SPA ara gelsin! Evde Vücut Bakımları” hizmetinden detaylı bir şekilde bahseder misiniz?

Elbette… Birbirinden değerli, hanımefendiler, beyefendiler ve çocuklar için meskenlerinde, dairelerinde, villâlarında, rezidanslarında, ofislerinde ve iş seyahatinde otellerinde veya ihtiyaç duydukları her yerde expres hizmet sunuyoruz. El ve ayak bakımı, vücut bakımı ve birbirinden farklı 20 çeşit profesyonel masaj hizmetlerini ve hatta evinde veya iş yerinde sauna ve hamamı olan tüketicilerimize profesyonel hamam vücut bakımları;ese, köpük ve ciltlerini besleyici tüm vücuda uygulanan doğal bakımlar olan vücudu dinçleştirici doğal kahve bakımı yorgunluktan arındırıcı deniz yosunu bakımı, zihni ve bedeni dinginleştiren tüm vücut deniz tuzu bakımı, cildi besleyici bal, kıl ve deniz çamuru bakımlarının profesyonel işçiliğini ve sanatsal sunumunu kendisini yorgun, bitkin ve stresli durumlardan bunalmış ve tüm bu olumsuz unsurlardan arınmak isteyen bireylere en profesyonelce sunan tek marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tamamen portatif kurulumu çok kolay ve çok geniş alanlar istemeyen masaj yatağı ekipmanımızla, elektrikli dekoratif renkli mum lambalar, tütsü ve aromalarla, sevdiklerine çok özel bir gün hediyesi sürprizi sunuluyorsa kurulum yapılan alanı çiçekler ve güllerle süsleyerek, Spa müzikleri ile evinizde muhteşem bir Spa ortamı yaratıyoruz.

Bu fikir nereden doğdu? Bu konseptin oluşmasındaki etkenler nedir?

Bu fikir öncelikle insanları hiçbir olumsuz etkiye maruz bırakmadan yani dinlendikten sonra tekrar yorulmayacakları trafik, araç kullanma, kalabalık, gürültü, stres yaratacak tüm diğer unsurlardan izole ederek ve hem evde geçirdikleri sürede hem de evden çıkmak istemedikleri dönemlerde evlerinde kaliteyi nasıl sunabiliriz fikri ile doğdu. Özellikle birlikte hizmet almak isteyen eşlerin, ailelerin, hanımefendilerin, bebeği olan annelerin veya hareket zorluğu çeken bireyler için; sakatlanma sonrası rehabilite dönemlerinde, uzun yolculuklar sonrasındaki stres ve çok yorucu geçen bir günün sonunda veya çok yoğun geçecek bir güne hazırlanmada gerçekten çok destekleyici bir uygulama ile organize edilmiş muhteşem bir dinlenme projesini ekibimizle sizler için oluşturduk.

Bu fikrin doğmasında birbirinden değerli halkımıza, bireylere kendilerini, tüm dünyada kabul görmüş, insanları büyük şehir yorgunluklarından, arındıran milyonlarca liralık yatırımlar yapılarak ama hazırlanan bu tesislerde hizmetin, hijyenin, kaliteli ekibin hep ikinci ve üçüncü planda bırakılarak, kaliteli hizmet için bedel ödeyen bireylere hak ettikleri kaliteli sunumun sağlanamaması veya etik olmayan hizmet anlayışı sunularak mağduriyetler yaşatılması, huzur içinde dinlenmek isteyen gerçek aile tüketicisini hanımefendi ve beyefendileri iyi hizmet arayışına itmiştir. Firmamızın ilk önceliği hazırlanan konseptin tamamen gerçek ve doğru tüketiciye yani daha açık olarak söyleyecek olursam kaliteli hizmeti hak eden hanımefendi, beyefendi ve ailelere ve bu kaliteyi sunacak ekibimizi doğru orantıda sunacak ekibimizi ve ekipmanımızı buluşturarak marka olarak köprü vazifesi görüyoruz. Bu konseptin oluşmasında en önemli iki faktör bitmek tükenmek bilmeyen iyi hizmet sunumunu sağlayacak kaliteli ekibimizi eğitimle yoğurarak kaliteli hizmeti sunacakları kendilerine her zaman kalite isteyen bireyleri orta noktada buruşturuyoruz Bu durum hem tüketici memnuniyeti, hem ekip memnuniyeti hem de marka memnuniyeti ile işimizdeki devamlılığı sağlamaktadır.

Etik kurallar çerçevesinde çoğunluğu ailelerden oluşan bir kitleye odaklı hizmet veriyorsunuz. Hizmet vermiş olduğunuz profilleri okuyucularımız için bir kez daha aktarır mısınız?

Evet, hedef kitlemiz aile. Yani gerçek hizmeti, gerçek ekip ve ekipmandan alacak olan kitle. Her iki tarafta her şeyin en iyisini hak ediyor. Doğru hizmeti almak isteyen kitle = doğru hizmeti doğru hizmet almak isteyen insanlara sunmak isteyen ekip; gerçekten dinlenmek isteyen Anne, baba, çocuklar, gençler, yaşlılar, hanımefendiler ve beyefendiler.

Birde müşterilerinize sunduğunuz özel hediye kartlarınız var. Nedir bu kartlar?

Evet, bu da çok önemli… Her birey sevdiklerine özel günlerinde veya kendilerinin düşünüldüğünü hissettirip onların mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlamak için

“Gerçekten unutulmaz bir hediye…”

Düşünün… Yorgunsunuz, bitkinsiniz ve çevrenizde sizin bu durumdan kurtulmanız için sizi seven, değer veren bir yakınınız o an gerçekten en çok ihtiyacınız olan dinlenme paketini sürpriz bir şekilde size gönderiyor. Biraz daha açayım böyle bir hediye sunmak istediğiniz bir ara hadi gelsin hediye kartı için önce bizleri arıyorsunuz; biz sizler için hediye içeriklerinin açıklamasının olduğu hitap ismi belirterek dijital kart ve rezervasyon saatini belirtiyorsunuz ve hediye vermek istediğiniz kişiye dünyanın neresinden isterseniz bize sipariş verebiliyorsunuz. Belirlediğiniz gün ve saatte ekibimiz adrese giderek sizin o muhteşem hediye vücut bakımı hizmetini profesyonelce sunuyorlar. Hediye verdiğiniz kişi evinden hiç çıkmadan, trafik, gürültüye, soğuğa, sıcağa maruz kalmadan dünyanın en güzel hediyesinin keyfini yaşıyor.

Bahsetmiş olduğumuz ‘sbconceptspa ara hadi gelsin evinizde vücut bakımları’ uygulamasından hangi saatler arasında yararlanabiliyoruz?

Yılın 365 günü, haftanın her günü, sabah 06.00 akşam 24.00 saatleri arasında minimum 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırarak, olası bir rezervasyon iptalini de minimum 12 saat öncesinden bildirerek, her zaman markamızın yani ‘sbconceptspa ara hadi gelsin’ evinizde vücut bakımları uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

0 yorumlar