Ankara Life Dergisi

Sağlıktan Güzellik Doğar

Şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi olarak Tülin Çetin Beauty Zone’a konuk olduk. Günümüzde güzellik alanında pek çok merkezin yer aldığını biliyoruz. Herkes kendini özel ve güzel hissetmek ister. Bundan dolayı bizler ile özenle ilgilenen yerlere dikkatimizi yöneltiriz. Tülin Çetin’in güzellik merkezi ise bunlardan bir tanesi. Merak ettiklerimizi yönelttiğimiz bir röportajımız daha sizlerle.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Tülin Hanım öncelikle sizi tanıyalım. Tülin Çetin kimdir?
Gazi Üniversitesi Cilt Bakım Güzellik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Usta Öğretici Eğitmenlik belgemi alıp, çeşitli hastanelerde Uzman Estetisyen, Cilt Bakımı Tedavisi ve Kontrol Uzmanı olarak görev aldım. 14 yıldır gelişen güzellik sektöründe en son teknoloji ve sistemleri takip ederek ve sürekli yenilenerek merkezimi işletiyorum.
Tülin Çetin Beauty Zone olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Bütün cihazlarımız; FDA Certificate onaylı cihazlardır. Kendini iyi hissetmek, bakımlı olmak, pürüzsüz bir cilt ve en önemlisi mutlu olmak. ‘Güzellik öncelikle sağlıktan geçer.’ düşüncesiyle hareket ediyoruz ve sağlığınıza önem vererek işlemlerimizi uyguluyoruz. Kalıcı makyaj uygulamalarında organik pigmentlerle kaş tasarımı yapıyoruz. Kişiye özel cilt bakımı onarım protokolleri, dünyanın önde gelen en iyi mezoterapi ve serumlarıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Son teknoloji ve son sistem buz lazer -20 dereceye kadar soğutabilen ilk ve tek cihazdır. Her mevsim uygulama imkanı sunar. Ameliyatsız cilt gençleştirmede, bağ dokuyu uyaran son sistemle Facelift uygulaması gerçekleştiriyoruz. Facelift; gergin ve dinamik cilt için muhteşem bir uygulamadır. İğnesiz mezoterapi yöntemlerinde yine cildin ihtiyacına yönelik serum ve mezoterapi ürünleri ile devrim yaratan cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt onarma uygulamaları mevcut. Bölgesel incelme sağlayan bütün cihazların birleşimi olan bir teknoloji ilk seanstan itibaren yağ yakımı sağlayıp, bölgesel incelme imkanları sunuyoruz.
Tüm hizmetler için güçlü bir ekip gerekiyor. Sizin ekibinizde kimler yer alıyor?
Sağlık kökenli olup sağlığı ön planda tuttuğum için merkezimde yine sağlık kökenli olan hemşire ve alanında uzman estetisyenlerle hizmet veriyoruz.
En sık tercih edilen işlemler nelerdir?
Bütün uygulamalarımız eşit olarak ilerliyor ve talep yoğunluğumuz çok fazla. İşlemlerimizi sıralamak gerekirse; Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarım, Cilt Onarım Protokolleri, Medikal Cilt Bakımı, Hydrafacial Amerikan Cilt Bakımı, Buz Lazer, Bölgesel İncelme şeklinde.
‘Sağlıktan güzellik doğar.’ mottonuz ile neyi hedefliyorsunuz?
Sağlık, her şeyden önce gelir. Uygulamalarımızda sağlığı ön planda tutarak pürüzsüz, genç, dinamik ve canlı bir cilt hedefliyoruz.

Yorumlar

0 yorumlar