Ankara Life Dergisi

SARGUS 2. YAŞINI DOSTLARI VE MÜDAVİMLERİ İLE BİRLİKTE KUTLADI

Başarılı mekân sahibi İbrahim Kurt tarafından işletilen Sargus Seafood and More 2. yaşını dostları ve müşterileri ile birlikte kutladı…

Sargus Seafood and More, çok keyifli bir organizasyon ile 2. yaşını kutladı. Bu özel gece için klasik müzik sanatçıları da sahnedeydi. Lezzetli mezeleri ve zengin menüsüyle öne çıkan Sargus’u 2. yılında Ankara ve çevre illerden gelen mekânın müdavimleri tıka basa doldurdu…

Farklı meze çeşitleri, ara sıcaklar ve ana balık yemekleri ile Sargus ikinci yaşında da Ankara ‘da en çok tercih edilen mekânlar arasında yerini alıyor.

Mekânın sahibi İbrahim Kurt bu gece 2. yaşımızda sevdiğimiz insanlarla, dostlarımızla ve müdavimlerimizle yeniden bir araya geldik. Sargus’ta arkadaşlarınız veya ailelerinizle keyifli sohbetler eşliğinde en güzel ve lezzetli menülerimizden tadabilirsiniz.  İşletme müdürü Orhan Parlar ve tecrübeli garsonların bulunduğu Sargus Seafood And More’da kalabalığa rağmen gecikmeyen siparişler ve servis elemanlarının ilgisi size kendinizi oldukça özel hissettirir. Nice yeni yaşlara ilerleyen senelerde dostlar ve müdavimlerle girmek en büyük dileğimdir” dedi.

“LEZZETLİ VE ZENGİN MUTFAK”

Sargus; damak zevkine düşkünlerin bir numaralı tercihi olan mekân, size ve özel anlarınıza değer vererek göz alıcı etkinliklere ev sahipliği yapmak için 3. yılına girerken de kapılarını sonuna kadar açıyor. Bunun yanı sıra VIP odaları ile ferahlığa ve genişliğe dair konfor sunan atmosferinde size özel olarak ayrılmış bir alanın keyfini çıkarmaya bayılacaksınız. Ayrıca koyların saklı güzelliklerinden ilham alarak kapılarını araladığınız özel odalarda, keşfedilecek enfes bir deneyimle denizin sakin dokunuşu yansıtan ambiyansı unutulmaz bir an kılmak adına halihazırda beklemekte. Okyanus ile mavilerin enerjisinden yola çıkarak oluşturulan bu huzurlu ve keyifli yere davet edilmeye hepiniz mutlaka layıksınız. Unutmayın Sargus’u tercih etmeniz için birçok sebebiniz var.

Yorumlar

0 yorumlar