Ankara Life Dergisi

Seçil Büke

              İNSPİRA COSMETİCS :YENİ NESİL CİLT BAKIM EĞİTİM VE SEMİNERİ

Dünyanın sayılı Dermo kozmetik ürünleri arasında gösterilen ve sayısız ödülleri ile bir dünya markası olan İNSPİRA COSMETİC Türkiye’de yapmış olduğu çalışmaları ile kendinden söz ettirmeye başlamıştır.

Geniş ürün yelpazesine sahip ve özel içerikleri ile cilt bakımında mükemmel sonuçlar veren YENİ NESİL CİLT BAKIM ÜRÜNÜ özelliklerini kendi bünyesinde bulunduran İNSPİRA COSMETİCS ;almış olduğu geri bildirimleri ile takdirleri üzerinde toplamaktadır.

08 Aralık 2020 yapmış olduğu YENİ NESİL CİLT BAKIM EĞİTİM VE SEMİNERİNDE Ankara’da ki güzellik salonları ve cilt bakım merkezlerinin göstermiş olduğu ilgi ve yoğun katılımdan dolayı inanılmaz derecede İNSPİRA ailesi olarak bizleri onurlandırmıştır.

Gelen güzellik salon sahiplerinin ürünlere olan ilgilerinin ve ürünlerden elde edilen sonuçların inanılmaz derecede diğer ürün çeşitlerinden farklı olduğunu bildirmeleri bizleri gururlandırmıştır.

Özellikle eğitim boyunca güzellik salonların farklı ve yeni nesil cilt bakım tekniklerinin öğrenmeleri ve buna dair uygulamayı izlemeleri salon sahipleri ve çalışanlarına farklı bir deneyim kazandırmıştır.

İNSPİRA COSMETİCS olarak daima en iyisini ve en mükemmelini sunmak için her zaman daha çok çalışarak ilerlemeye devam edeceğiz.

Bizlere bu süreçte destek olan başta GÜZELLİK SALONLARI VE SALON İŞLETMECİLERİ DERNEĞİNE ve güzellik salon sahiplerine teşekkür eder, daha güzel günlerde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

0 yorumlar