Ankara Life Dergisi

Seltek Group Ankaralı Doktorlarla

Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik ve dünyası ile buluşturan Seltek Estetik kendi eğitim programlarına devam ediyor.

Uzun yıllardır sektöre, ülkemizden ve yurt dışından, mesleki alanda başarılı hekimlerin deneyimlerini aktarabileceği farklı ortamlar yaratmaya çalışan SELTEK’in eğitim programı (SİMGE) çatısı altında Ankara’da gerçekleştirdiği “Bütünsel Yüz Uygulamalarında, Dolgu ve Mezoterapi Kombinleri Eğitim’’ Toplantısı’nda doktorlarla bir araya geldi. Dermatolog Doç.Dr. Hakan Erbil, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç.Dr. İsmail Küçüker ve Dermatolog Dr. Ayşegül Saltat sunumu ve uygulamaları ile gerçekleşen toplantıya yoğun ilgi oldu. Türkiye’de SELTEK Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane Laboratuvarları’nın geliştirdiği Dolgu Serileri ve Revitacare Mezoterapi Grubu ile ilgili bilgi paylaşımın yapıldığı toplantıya yaklaşık 80 doktor katıldı.Yoğun ilgiden ve doktorlarla bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirten Seltek Estetik yetkilileri, bu tarz mesleki toplantılar ile sektördeki hekimlerin deneyimlerini paylaşmalarını, ayrıcalıklı ürünler ve projelerle çalışmalarının güçlendiğini belirttiler. Sektöre olan katkılarına ve desteklerine önceden de olduğu gibi devam edeceklerini eklediler.

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi Bilkent Üniversitesi’yle anlaştı

Yerli ve milli Ar-Ge merkeziyle Türkiye’deki 15. yılını dolduran HUAWEI Türkiye, Ar-Ge merkezi alanında başarılı araştırmacıların Türkiye’de kalması için destek programları kurgulayıp anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Üniversite ve sanayi işbirlikleri kapsamında ilkini KOÇ Üniversitesi ile gerçekleştirdiği burs programı anlaşmasının ikincisini BİLKENT Üniversitesi ile imzalayan HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, Türk mühendislerin desteği ile Türkiye için değer yaratmaya devam ediyor. Bünyesinde 450’den fazla Türk mühendis barındıran ve her geçen gün bu sayıyı arttırmayı hedefleyen HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Türkiye’nin ilk bilgisayar laboratuvarına sahip, ilk e-postanın gönderildiği Bilkent Üniversitesi, burs destek programı anlaşmasını gerçekleştirdi. Burs kapsamında yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin araştırmalarının maddi ya da teknolojik alt yapı eksikliklerini gidermek üzere altyapı olarak HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi imkanlarını kullanabilecekleri burs programı dahilinde destek sağlanacak. HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, bünyesindeki “OpenLab” ile işleyen projeler hakkında bilgi alınıp, üzerinde çalışılan teknolojilerin deneyimlenebildiği yapısı sayesinde teknolojik yetersizliklerin önüne geçip, birlikte çalışmayı isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açıyor.Üniversite işbirlikleri konusunda çıtayı her gün yükselten HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, kurguladığı burs destek programın yıl sonuna kadar iki üniversite daha eklemeyi planlıyor.

Yorumlar

0 yorumlar