Seltek Group Ankaralı Doktorlarla

Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik ve dünyası ile buluşturan Seltek Estetik kendi eğitim programlarına devam ediyor.

Uzun yıllardır sektöre, ülkemizden ve yurt dışından, mesleki alanda başarılı hekimlerin deneyimlerini aktarabileceği farklı ortamlar yaratmaya çalışan SELTEK’in eğitim programı (SİMGE) çatısı altında Ankara’da gerçekleştirdiği “Bütünsel Yüz Uygulamalarında, Dolgu ve Mezoterapi Kombinleri Eğitim’’ Toplantısı’nda doktorlarla bir araya geldi. Dermatolog Doç.Dr. Hakan Erbil, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç.Dr. İsmail Küçüker ve Dermatolog Dr. Ayşegül Saltat sunumu ve uygulamaları ile gerçekleşen toplantıya yoğun ilgi oldu. Türkiye’de SELTEK Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane Laboratuvarları’nın geliştirdiği Dolgu Serileri ve Revitacare Mezoterapi Grubu ile ilgili bilgi paylaşımın yapıldığı toplantıya yaklaşık 80 doktor katıldı.Yoğun ilgiden ve doktorlarla bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirten Seltek Estetik yetkilileri, bu tarz mesleki toplantılar ile sektördeki hekimlerin deneyimlerini paylaşmalarını, ayrıcalıklı ürünler ve projelerle çalışmalarının güçlendiğini belirttiler. Sektöre olan katkılarına ve desteklerine önceden de olduğu gibi devam edeceklerini eklediler.

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi Bilkent Üniversitesi’yle anlaştı

Yerli ve milli Ar-Ge merkeziyle Türkiye’deki 15. yılını dolduran HUAWEI Türkiye, Ar-Ge merkezi alanında başarılı araştırmacıların Türkiye’de kalması için destek programları kurgulayıp anlaşmalar yapmaya devam ediyor. Üniversite ve sanayi işbirlikleri kapsamında ilkini KOÇ Üniversitesi ile gerçekleştirdiği burs programı anlaşmasının ikincisini BİLKENT Üniversitesi ile imzalayan HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, Türk mühendislerin desteği ile Türkiye için değer yaratmaya devam ediyor. Bünyesinde 450’den fazla Türk mühendis barındıran ve her geçen gün bu sayıyı arttırmayı hedefleyen HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Türkiye’nin ilk bilgisayar laboratuvarına sahip, ilk e-postanın gönderildiği Bilkent Üniversitesi, burs destek programı anlaşmasını gerçekleştirdi. Burs kapsamında yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin araştırmalarının maddi ya da teknolojik alt yapı eksikliklerini gidermek üzere altyapı olarak HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi imkanlarını kullanabilecekleri burs programı dahilinde destek sağlanacak. HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, bünyesindeki “OpenLab” ile işleyen projeler hakkında bilgi alınıp, üzerinde çalışılan teknolojilerin deneyimlenebildiği yapısı sayesinde teknolojik yetersizliklerin önüne geçip, birlikte çalışmayı isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açıyor.Üniversite işbirlikleri konusunda çıtayı her gün yükselten HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, kurguladığı burs destek programın yıl sonuna kadar iki üniversite daha eklemeyi planlıyor.

İlgili Makaleler

Ankara Sanat Atölyeleri Derneği

Genel olarak fotoğraf çekme eylemi küçümsenir. Sadece deklanşöre basarak fotoğrafın çekildiği düşünülür. Ama fotoğraf çekme bir disiplin işidir

Günce

Günce, Müzik LIstelerini Alt Üst Edecek!

Tuğba Ünal

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Tuğba Ünal, yeni albümünü çıkarmasına günler kala sevenlerine sürpriz yaptı. 'Kalbince' albümünde yer alan 'İzler Durur' isimli şarkılarını kliplendirmeye karar veren...

Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

Serkan Melikoğlu

Tiyatrodan sinemaya, eğitmenlikten oyunculuğa hayatının her hücresi sanat ile dolu dolu olan Serkan Melikoğlu, sahnenin perdesini bu kez Ankara Life Dergisi okuyucuları için araladı.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com