Ankara Life Dergisi

Serhan İlçe

Dergimizin elinizde tuttuğunuz sayısında dekorasyon sektöründe öncü
isimlerden olan Serhan İlçe ile söyleştik. Nesilden nesile aktarılan,
Ankara’nın ferforje alanında 64 yıllık temsilcisi
‘Serhan İlçe Dekoratif Ferforje’, yılların birikimi olan tecrübeleri ile
profesyonel iş hayatını ve daha fazlasını Ankara Life okuyucuları için
paylaştı.

Serhan İlçe’yi tanıyalım… İş dünyasına ne zaman adım attınız?
1983 yılında Ankara’da dünyaya gelen İlçe, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde üniversite öğrenimini gördü. Bir aile mesleği olan ticarete aslında çok küçük yaşlarda atılan İlçe, profesyonel anlamda 2006 yılında iş dünyasına giriş yaptı.
“Önceliğimiz müşterilerimizin istekleri!”
3 kuşaktır ferforje imalatı yapan köklü bir aile şirketi olan Serhan İlçe Dekoratif Ferforje’nin temsilcisi Serhan İlçe’nin başarısının sebebibinin biri de önceliğin her zaman müşterilerinin isteklerini ve güvenliklerini göz önünde bulundurarak çalışması.
1956’dan bu yana … Nesilden nesile…


Serhan İlçe Dekoratif Ferforje’nin eski kuşaklara dayandığından söz etmiştik. Gelin biraz geçmişe yolculuk edip bu serüveni beraber öğrenelim. Köy Enstitüsü mezunu dedenin öncülüğünde atılıyor ilk temeller. Doğrusöz Metal Sanayi olarak Ankara’da kurulan şirket, faaliyet göstermekte olan en eski ferforje imalatı firması olarak bu günlere gelmiş durumda. 64 yıllık yarım asrın da üzerinde tecrübelerle, tüm gayretleri ile dededen kalan yegane mirasa sahip çıkıyor.


“Yenilikçi ve öz iş yapmak temel amacımız!”


2016 yılında kendi adı ile butik işletmelerde faaliyet göstermeye devam eden İlçe, tüm amacının ‘az, öz, temiz iş yapabilmek diyor.’
Serhan İlçe Ferforje’de neler üretiliyor?
Serhan İlçe Dekoratif Ferforje’nin üretmekte olduğu ürünler; yılların vermiş olduğu bilgi birikim tecrübeyi, kalite estetik uygun fiyat politikasıyla birleştiren firma; Ferforje korkuluk sistemleri, ferforje pencere korkulukları, ferforje merdiven korkulukları, ferforje balkon korkulukları, ferforje bina giriş kapıları, ferforje bahçe giriş kapıları, ferforje bahçe duvar üstü korkulukları, ferforje bahçe aksesuarları, ferforje çiçeklikler ferforje şamdanlar, ferforje avizeler, ferforje masalar, ferforje sehpalar, ferforje sandalyeler, ferforje aynalar, ferforje yatak başlıkları gibi tamamı el işçiliği olan ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


“21. Yüzyıla uyumlandırılmış şık & estetik tasarımlar”


Çalışma prensibi müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan Serhan İlçe Dekoratif Ferforje’de, faaliyet alanlarının ağırlıklı olarak villalar olduğu için ferforje korkuluk sistemleri güvenlik açısından büyük ilgi görüyor. Yapılan iş planı çerçevesinde uygulama yerine uygun model tasarlaması yapıp hazırlayarak müşteriye doğru ürünü tanıtmaya özen göstermek ve yapılmış olan iş tamamen görsele dayandığı için ürün yapımı öncesinde ürün tasarımına önem veriliyor.
Serhan İlçe Dekoratif Ferforje’nin sahip olduğu vizyonu, hedeflemiş olduğu nokta; çağın gerekliliklerini yerine getirir nitelikte ve yeniliklere açık, yüksek güvenlikli ürünler ile varlığını devam ettirmek.
64 yıllık tecrübenin hakkını verir nitelikte çalışmaya devam eden Serhan İlçe, 1956 yılından bu yana süregelen iş ahlakı ve profesyonellik ile Ankara’da faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 21. Yüzyılının gerekliliği olan teknoloji ve kitle iletişim araçlarını kullanarak
gücüne güç katan İlçe, gerek sosyal medyayı aktif kullanmak gerek ise en sağlıklı reklam-tanıtım mecralarını kullanarak faaliyet alanını genişletiyor. Sadece güvenlik, dayanıklılık ile kalmayıp uygulama alanlarının mimarisine uygun, şık ve modern tasarımlar ile de estetik görünüme özen gösteriyor.

www.serhanilce.com

Yorumlar

0 yorumlar