‘Sertaç Darcan ile Moda Sohbetleri’ Ankara’da 5.yılını Kutladı

Ankara’nın tanınmış ünlü Stil&Marka Danışmanı Sertaç Darcan’ın 2018 yılında hayata geçirdiği ‘Sertaç Darcan ile Moda Sohbetleri’  5. yılında çok özel bir event gerçekleştirdi.

Ünlü Stil&Marka Danışmanı Sertaç Darcan,Türkiye’nin ünlü moda tasarımcılarını ve moda fotoğrafçılarını ağırladığı bu özel moda sohbetlerinde Ankara’da moda rüzgarlarını estirmeye devam etti. ‘Sertaç Darcan ile Moda Sohbetleri’ 5. yılında   Radisson Blu Hotel Ankara’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Evente bu yıl Türkiye’nin ünlü moda tasarımcısı Hatice Gökçe konuk oldu.  Programın bu yıl geniş tutulduğu eventte ‘Sürdürebilir moda akımı ile dünya ve moda sektörü nereye gidiyor?’ sorusuna yanıt arandı. Program daha sonra tasarımcı ve ressam Ali Herischi’nin sanat sohbeti ve canlı performansı ile devam etti, hemen ardından Gaziantep’li Kadın Girişmci ve Bhava markası kurucusu Berivan Kızılcık ile hem marka sohbeti hem de kadın girişimcilik üzerine sohbet gerçekleşti. Son bölümde ise, Türkiye’nin ünlü Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oktay Banlı ile ‘Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri ve Obezite Ameliyatları’ başlığında sağlıklı zayıf kalmanın püf noktaları ele alındı. Radisson Blu Hotel Ankara’nın geniş bahçesine kurulan mini bazaar, Mav Desing’ın sahibi Müge Velioğlu’nun tasarım kıyafetlerinin canlı performansı, Başkent Üniversitesi Tekstil ve Moda Bölümü’nün tasarım sergisi ile katılan misafirlerden büyük beğeni topladı. Ankara cemiyet hayatının yoğun katılımı ve moda tutkunlarının  büyük ilgi gösterdiği bu özel moda sohbeti düzenlenen kokteyl ile gece boyu sürdü.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.