Ankara Life Dergisi

Sevgiyle Güzelleşin!

Şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak Şebnem Gündoğdu’ya konuk olduk. DS V Line Collagen ip protokolü üzerine master eğitmenliği yapan Şebnem Gündoğdu, merak ettiklerimizi yanıtladı.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Şebnem Hanım sizi tanıyalım. Şebnem Hatice Gündoğdu kimdir?
1973 doğumluyum. 22 ve 16 yaşında iki oğlum var. Çocuklarım benim yol arkadaşım, her konuda birbirimize destek olduğumuz güzel, çekirdek bir aileye sahibim.

Şebnem Hanım, sektöre giriş hikayeniz nasıl ve ne zaman oluştu?
Aile geleneğimiz olan kozmetik sektörüyle bu alana giriş yaptım. La Prairie Sisley gibi dünya markalarında güzellik koçu olarak çalıştım. Yurt dışından ülkemize gelen eğitmenlerden aldığım eğitimler ile kendime birçok şey katarak, kanatlarımla uçmaya karar verdim. Bunun yanı sıra güzellik sektörüne katılmak isteyen diğer uzman arkadaşlara yardımcı olmak amacı ile Şebnem Gündoğdu Beauty Expert bünyesinde exclusive cilt bakımı uygulamaları yapıp, eğitimlerini vermeye başladım.

Danışanlarınıza sunduğunuz hizmetleriniz nelerdir?
Türkiye’den dünyaya açılan bir marka olan DS V Line Collagen İp protokolünü master eğitmeni olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda merkezimizde cilt bakımı, leke, akne, iğnesiz mezoterapi ve daha birçok sonuç odaklı uygulama ve eğitimler vermekteyim.

Sizi diğer güzellik merkezlerinden ayran yönleriniz nelerdir?
Farkım; standart ve klasik bakımlardan ziyade spesifik, çözüm odaklı VIP bakımlar yapıyorum. Kısacası exclusive hizmet veriyorum diyebilirim.

Şebnem Gündoğdu Beauty Expert’in geleceğe yönelik hedefleri ve edinmiş olduğu bir ilkesi var mı?
İlkem her zaman danışanlarımın mutluluğunu sağlayarak ilerlemektir. Buna koşulsuz danışan memnuniyeti de diyebiliriz. Her geçen gün büyüyen kadromla daha fazla kadına istihdam sağlayarak beraberce el ele büyüyebilmek geleceğe yönelik hedeflerim arasında yer alıyor.

Yorumlar

0 yorumlar