Ankara Life Dergisi

Şık, Karizmatik ve İddialı!

“Kaliteli kumaşlar, özenle işlenmiş detaylar ve benzersiz tasarımlarıyla İtalyan kesim şıklığını Cengiz İnler olarak 2024 yılında da sizlere sunmaya devam edeceğiz.”
Erkek giyimde özenle hazırlanan detayları ve tarzı tam anlamıyla yansıtan kesimleriyle adından sıkça söz ettiren Cengiz İnler Mağazaları, erkek modasını ve giyim anlayışını doğru bir şekilde takip ederek eşsiz ürünler sunuyor. Yeni yıla gireceğimiz yakın bir süreçte hem bu yılın sezonu hem de önümüzdeki sezon hakkında merak ettiklerimizi sormak adına şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi olarak yola çıktık. Sizler adına harika bir röportaj gerçekleştirdik, iyi okumalar dileriz.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Cengiz Bey, kıyafet seçimleri ile kişinin kendini özgüvenli hissetmesi arasında bir bağ var mı sizce? Bu açıdan insanların psikolojisi ile alışveriş doğru orantılı mıdır?
Kıyafet seçimleri, doğru ve şık bir kombin yapmak kişinin özgüvenini doğrudan etkileyebilir. Bireyin kendini yansıtacak tarzı bulması, beğendiği kıyafetlerle kombin yaparak giymesi kendini iyi hissetmesine katkı sağlayabilir. Beğenilen kıyafetleri giymek kişinin dış dünyaya ve kişilere kendini ifade etmesine yardımcı olabilir. Kişinin kendisi için oluşturduğu kombin beraberinde sosyal yaşantıda rahatlık ve daha özgüvenli bir duruşu sunmaktadır. Kombin ve özgüven ilişkisinin temelinde de kişinin mutluluğu yatmaktadır. Yeni şeyler alarak mutlu olmak ve farklı hissetmek beraberinde alışverişi de desteklemektedir. Özellikle giyim ile ilgili yapılan alışverişler beraberinde yeni kombinler oluşturma, o kombinlerle farklı sosyal ortamlarda bulunma ya da şıklığını gösterme isteğini de beslemektedir. İnsanların giyim tercihleri duygusal durumlarını, kişisel ifade arayışlarını ve özgüven seviyelerini de yansıtmaktadır. Bu durum da doğrudan insan psikolojisi ve alışverişin doğru orantılı olduğunu destekler niteliktedir.
2023 modasında en çok talep edilen ürünleriniz neler oldu? Hangi parçalar rağbet gördü?
Kış sezonunun gelmesi ve Kasım indirimleriyle birlikte kategori olarak mont, kaban gibi kışlık giyim ürünleri yoğun olarak tercih edilmiştir. Ürün bazlı değerlendirdiğimizde ise kürklü yakaya sahip kaşe kabanlar, şişme montlar ve kruvaze takım elbiseler rağbet görmüştür. Şıklığınızın tamamlayıcısı olan kruvaze takım elbiseler genellikle kaşe kabanlarla kombin yapılarak hem güzel bir tarz ortaya çıkartılmış hem de kışın vazgeçilmezi olmuştur. Ürünlerimiz arasında en çok beğenilerek kullanılan ise kürklü yakası olan kaşe kabanlardır. Kaliteli kumaşı, özenle hazırlanmış detayları ve tarzınızı tam anlamıyla yansıtacak kesimleriyle ön plana çıkmıştır. Tüketicilerin kıyafetleriyle rahat kombinler yapmasına olanak sağlarken karizmatik ve şık bir duruşu da sunmaktadır. Şişme montlar ise hem sıcaklık hem de rahatlıklarıyla spor giyim ve klasik giyimin tamamlayıcısı olarak tercih edilmeye devam etmektedir.
Peki, yeni yıla az bir süre kalmışken 2024 kış modasında hangi renkler ve stiller ön planda olacak?
2023 yılı modasına göz attığımızda kiremit, hâkî, krem tonları ön plana çıkarken beraberinde klasik olarak siyah ve gri renkleri de tercih edilmektedir. 2024 kış modasında daha canlı renk tonlarının başında kiremit ve krem renk tonlarıyla birlikte hâkî tonlarının da ön plana çıkması bekleniyor. Bu renkler haricinde erkek klasik giyimde fit, kişinin vücudunu ve duruşunu gösteren kesimlerle daha modern stiller karşımıza çıkacaktır. Tam bu noktada erkek modasını ve giyim anlayışlarını doğru bir şekilde takip ederek sizlere en özel ve kaliteli kumaşlarla, eşsiz giyim ürünleri sunmayı hedefliyoruz.
Cengiz İnler markasını tercih edenleri üç kelimeyle nasıl tanımlarsınız?
İtalyan kesimi tasarımlar, şıklığınızı destekleyecek kombinlerle birlikte erkek giyim sektörüne yeni bir soluk getiren Cengiz İnler olarak markamızı tercih edenleri; şık, karizmatik ve iddialı olarak üç ana kelimeyle tanımlayabiliriz. Çünkü tarzını yansıtmak için doğru tercihler yaparak muhteşem kombinleri üzerinde taşımak iddialı bir duruşla şıklığı ortaya koymaktadır. Sizi ve tarzınızı yansıtacak en doğru erkek giyim tercihlerini yapmak adına Cengiz İnler fiziki mağazalarımıza ya da www.cengizinler.com web sitemize bekliyoruz.
Yeni sezon için projeleriniz bulunuyor mu? Çalışmalarınızdan kısaca bahseder misiniz?
2023 yılı hedeflerimizi başarıyla tamamlarken 2024 yılı için de çalışmalarımızı düzenli, planlı ve doğru adımlarla yürütmeye devam ediyoruz. 14 fiziki mağaza ve online satışımızla birlikte Kasım ayı satış rekorunu kırarken 2024 yılında planladığımız ve çalışmalarını yürüttüğümüz yeni fiziki mağazalarımızla başarı odaklı bir şekilde çalışıyoruz. Hızlı ve kararlı büyümemizi kurulduğumuz tarihten itibaren doğru şekilde analiz ediyor, planlıyor ve ona göre çalışmalar yürüterek sağlıyoruz. Hem şirketimiz hem ülkemizi en doğru ve en iyi noktalarda temsil etmeyi hedeflerken, erkek klasik giyimde de öncü olarak modanın ve şıklığın nabzını tutmaya devam edeceğiz. Kaliteli kumaşlar, özenle işlenmiş detaylar ve benzersiz tasarımlarıyla İtalyan kesim şıklığını Cengiz İnler olarak 2024 yılında da sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

0 yorumlar