Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

jule beauté 1 Yaşında

Ankara’nın sevilen siması Şule Erkoçak, geçtiğimiz günlerde düzenlediği organizasyonla Jule Beaute’nin birinci yılını kutladı. Pandemi sebebiyle sadece Erkoçak’ın yakın dostlarının davetli olduğu etkinliğe, basın da yoğun ilgi gösterdi.
Kentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi Magazin Servisi’nin de
hazır bulunduğu kutlama son derece sıcak bir ortamda geçti. İş, siyaset, sanat ve magazin dünyasından tanınmış isimlerin de katıldığı etkinlik sosyal mesafe kurallarına azami dikkat edilerek gerçekleştirildi.

Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan, farklı tasarımı ile adından sıkça bahsettiren ve butik hizmet sunan Jule Beauté son dönemlerin trendlerini misafirlerine en iyi şekilde ve son teknoloji ile sunuyor. Lazer epilasyondan selülit tedavisine,
cilt bakımından ameliyatsız cilt gençleştirme ve dermapene kadar çok sayıda hizmetin yer aldığı merkezde, ipek kirpik, kalıcı makyaj, protez tırnak, kalıcı oje, profesyonel makyaj ve daha birçok popüler işlem yapılıyor. Dikkat çekici iç mimarisiyle de büyük beğeni toplayan Jule Beaute’nin her köşesinde mekanın kurucusu Şule Erkoçak’ın dokunuşları var.
Ankara Life Dergisi’ne verdiği röportajda kendisine değer
veren, güzel hisseden ve hissetmek isteyen misafirlere kapısının ardına kadar açık olduğunu belirten ünlü girişimci Şule Erkoçak, güzelliğine önem veren herkesi Jule Beaute’ye beklediklerini söylüyor.

Bize Buradan Ulaşabilirsiniz. https://www.julebeaute.com

İlgili Makaleler

‘JULEBEAUTE’ Güzellik Merkezinin Kurucusu Şule Erkoçak’tan Kullanışlı Öneriler!

Normal cilde göre kuru cildin nem ve yağ miktarı düşüktür. Nem ve yağın eksik oluşu ince kırışıklıkların oluşumuna ivme kazandırır.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com