Ankara Life Dergisi

SULTAN DEMETCİ; “MUTLULUĞUNUZ MUTLULUĞUMUZDUR”

Sultan hanım, öncelikle biraz sizi tanıyabilir miyiz?

 Merhaba, ufuk üniversitesi uluslararası ticaret mezunuyum 10 yıldır organizasyon ve düğün salonu işletmeciliği yapmaktayım,  uzun yıllardır turizm sektöründe hizmet vermekteyim bunun dışında Kadın politikalar başkan yardımcısıyım evliyim iki çocuk annesiyim eşim aile hekimi uzmanıdır. 

 Artvin evi Çoruh balo salonu hakkında bilgi verir misiniz?

 Çoruh balo salonumuzda Düğün, sünnet, doğum günü, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz 400-450 kişilik seçenekleriyle birçok kişinin tercihi olan Çoruh balo salonu, bir mekânın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

    Yenilikçi yapısı, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyor.

Bu işi yapmaya nasıl karar verdiniz?

Ailece ticaretle uğraşan bir aileyiz. Dayımın öncülüğünde düğün salonu işletmeciliğini bir bayan girişimci olarak başladım.

İşinizde sizi en çok ne motive eder?

Sevdiğiniz işte çalışmak herkesin hayalidir, sevdiğiniz işi yapıyorsanız bu zaten sizi motive eder. İnsanların mutluluğuna şahitlik etmek heycanlarını paylaşmak, çiftlerin birbirlerine evet dedikleri günde yanlarında olmak tabiki beni en çok bu özel an motive ediyor.

Unutamadığınız bir düğün oldu mu, en büyük işimizdi diye hatırladığınız bir düğün var mı?

Aaa evet tabikide olmaz mı aslında her düğün benim için unutulmazdır. Ama hiç unutamadığım yedi yıl arkadaşlığı olmuş bir çifttin düğün tarihine yakın gelinin kanser hastalığına yakalanmış olması ve çiftimizin bu ilet hastalığın üstesinden gelerek evliliklerine şahit olduğum gelinimizin saçlarına kaynak taktırdığımız düğün gününü hiç unutamamıştım. Bu günü hiç unutamamıştım. Şimdi mutlu ve bir de çocukları var.

Yorumlar

0 yorumlar