Ankara Life Dergisi

Tarzın ve Farkın Adresi; Gorje!

Günümüzde hangi yaştan olursak olalım giyim sektörüne karşı ayrı bir ilgimizin olduğu aşikâr. Pek çok mağazada birçok ürün deneyerek bedenimizden ruhumuza kadar iyi hissettirecek kıyafetleri seçmek ise genelde en zevkli olan kısım, bir de kombini tamamlayan aksesuarlar da oldu mu her şey birbiriyle bütünlük oluşturduğunda değmeyin keyfimize! Gorje mağaza da sadece bunlardan biri. Şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi, neşeli havasıyla ve rengarenk parçaları ile bizleri ağırlayan Gorje’nin sahibi Turna Ercan’a konuk oldu. Siz değerli okurlarımız adına merak ettiklerimizi sorduk. Keyifli okumalar dileriz.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Turna Hanım sizi tanıyalım. Turna Ercan kimdir?
15 yaşımdan beri çalışma hayatına atıldım ve yaklaşık 25 yıldır aktif bir şekilde çalışıyorum. Çocukluğumdan bu yana çalışma hayatında yer aldığım için kendi ayaklarımın üzerinde durmayı çok iyi öğrendim. Savaşçı bir ruha sahibim, iş hayatımda birçok sorunla karşılaştım ama asla pes etmedim, bundan dolayı mücadeleciyimdir. Bunun haricinde iki çocuk annesiyim.
Gorje’nin sektöre giriş hikayesi nasıl ve ne zaman gerçekleşti?
Butik ve bijuteri sektörüne girişim evlendikten sonra 2003 yılında eşimin desteğiyle başladı. Öncesinde giyim sektöründe satış temsilciliğini yaptığım için bu iş adına tecrübeliydim. Gorje’nin hikayesi de bu şekilde başlamış oldu.
Ürünleriniz daha çok hangi tarza hitap ediyor, hedef kitlenizden bahseder misiniz?
Giyim mağazamızda yer alan ürünlerimiz kadınlara hitap etmektedir. Bijuteri mağazamız ise yediden yetmişe her kesime hitap etmektedir. Hedef kitlemiz ise genel olarak kadınlara yöneliktir.
Gorje mağazası olarak sizi diğer markalardan ayıran özellikleriniz nedir? Neden tercih sebebi olmalısınız?
En önemli özelliğimizde müşterilerimize kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaya özen göstermek yer alıyor. Müşterilerimizin bizi tercih etmesinin sebebi ise, güvenli alışveriş garantisini veriyor oluşumuz ve memnuniyeti ilke edinmiş olmamızdan kaynaklanıyor.
Geleceğe yönelik hedeflerinizden ve amaç edindiğiniz ilkelerinizden bahseder misiniz?
Geleceğe yönelik olarak her iki kulvarda da şubeleşerek, kalite ve uygun fiyatlarımızdan taviz vermeden daha ileriye gidebilmek hedef ve amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Yorumlar

0 yorumlar