Ankara Life Dergisi

Tatilinizin yeni adresi Loft 167 Selimiye’de sizleri bekliyor !

Yorucu bir yılın ardından bolca dinleneceğimiz, huzurlu ve keyifli bir yaz tatili hepimizin hakkı.

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı tatil merkezi olan Selimiye’nin en iyi otellerinden Loft 167Selimiye toplam kalite felsefesini kendisine motto olarak benimseyen profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu, Türk misafirperverliğine uygun ve misafir odaklı çizgisiyle tam da hayal ettiğiniz tatili sizlere sunuyor.

Yeşilin ve mavinin aynı anda bulunduğu eşsiz güzellikleriyle aradığınız tatili sizlere yaşatan Loft 167 gelen ziyaretçilerin her türlü ihtiyacına cevap verme hedefinde sunmuş olduğu farklı ayrıcalıklarla müşterilerin dikkatini çekiyor. Deniz, kum ve güneşin yanısıra insanı bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak besleyecek ve geliştirecek bir ortam sunan Loft 167; esnekliği, dengeyi ve gücü artıran yoga sayesinde tatiliniz boyunca kendinizi mükemmel hissedeceğiniz doğayla iç içe bir yoga ortamı sağlıyor. Yoga, sup yoga, plates, scuba diving ve doğa yüğrüyüşleri imkanlarına da sahip olmasıyla sporseverlere tam olarak aradığı ortamı sunuyor. Aynı zamanda veganizm gibi bedensel öğretileri benimseyen Loft 167 müşterilerine uygun menüler sunuyor. Vejetaryan menülere yer veren mutfaklarında birbirinden lezzetli vejetaryen meyve salataları, mücver, vejetaryen pizza, sebzeli makarnalar, çorbalar önünüzde gibi çok sayıda yemeği seçeneği bulunuyor. Mükemmel güzelliği ile dikkat çeken Selimiye ve Bozburun koylarına yapılan tekne turlarıyla kendinizi mavinin güzellliğine bırakıp hayal ettiğiniz tekne turunu yaşıyorsunuz.

Fiziksel ve ruhsal olarak size iyi gelecek bir tatil yapmak istiyorsanız kartpostallardan fırlamış bir güzelliğe sahip olan Loft167SELİMİYE  tam sizin için !

Adres :  Hanımpınarı Sokak no : 167 Selimiye Marmaris / Muğla

E-Mail : info@loft167.com

Telefon: +90 530 300 16 13 – +90 538 034 13 33

Yorumlar

0 yorumlar