Ankara Life Dergisi

Tepe Servis ve Yönetim 10.Yılını Kutladı

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli en büyük şirketi Tepe Servis ve Yönetim, 19 Eylül’de Bilkent Otel’de gerçekleşen etkinlikle 10. yılını kutladı. Etkinliğe ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ve Bilkent Holding üst yönetimi katıldı.

2008 yılında kurumsal temizlik ve site/tesis yönetimi hizmetleri sunmak amacıyla kurulan Tepe Servis, bugün ülke genelinde 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektöründe lider şirketler arasında yer alıyor. Kurumsal temizlik ve site/tesis yönetimi şirketi Tepe Servis ve Yönetim, 19 Eylül’de Bilkent Otel’de gerçekleşen etkinlikle 10. yılını kutladı.

Etkinliğe ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ve Bilkent Holding üst yönetimi katıldı.

Faaliyetlerine Bilkent Holding bünyesinde 2008 yılında başlayan Tepe Servis’in bugün sektörünün en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline geldiğini ifade eden Tepe Servis ve Yönetim Yönetim Kurulu Başkanı Levent Güler, yüzde 53’ü kadın çalışandan oluşan bir şirket olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve daha çok istihdam yaratmak için faaliyetlerini sürdüreceklerini söyledi.

Tepe Servis olarak önümüzdeki yıllarda hem istikrarlı bir şekilde gelişmek hem de sektörü büyütmeyi hedeflediklerini belirten Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, “Kurumsal temizlik, site/tesis yönetimi, çağrı merkezi hizmeti, banka ve ATM temizliği, şehir hastanelerinde sunduğumuz destek hizmetlerinde kurumsal değerlerimize bağlı kalarak, sahip olduğumuz liderliği devam ettirmek ve en iyiye ulaşmak hedefindeyiz” dedi.

Tepe Servis’in bu yıl Fortune 500 Türkiye listesine girdiğine dikkat çeken Çakmakcı, “Kurucumuz rahmetli İhsan Doğramacı’nın herkesçe bilinen bir sözü vardır; ‘’daha ileriye, en iyiye…’’

Bizler tüm diğer Bilkent Holding kuruluşlarında olduğu gibi faaliyetlerimize bu bakış açısıyla yön veriyoruz.

Bunun doğal bir sonucu olarak geçtiğimiz 10 yıl içerisinde çok çalışmanın yanı sıra ‘’işimizi daha iyi nasıl yapabiliriz?’’ diye sormayı, kendimizi geliştirmeyi ve en iyiye ulaşmayı hedefledik. İnovasyona önem verdik, gelişmelere açık olduk. Yerli bir yazılım şirketiyle işbirliği içerisine girerek teknolojiye yatırım yaptık ve iş süreçlerimizdeki verimliliği bu sayede artırmayı başardık” şeklinde konuştu.

Yorumlar

0 yorumlar