Tevfik Bozdağ Güzellik ve Estetik Merkezi Şimdi Çayyolu’nda!

Aldığı ödüllerle başarısını kanıtlamış olan Tevfik Bozdağ Güzellik ve Estetik Merkezi, Bahçelievler 7. Cadde’den sonra 2. Şubesini Çayyolu’unda açtı !

Birçok defile ve dergilerde makyaj uygulamaları ile yer alan, aynı zamanda tanınmış dizi ve sinemaların backstagelerinde makyör olan tv ve sosyal medya’dan tanıdığımız ünlü Uzman Estetisyen Tevfik Bozdağ, geçtiğimiz günlerde Ankara’daydı. 2001 yılından bu yana kozmetik sektöründe yer alıp, MAC Lancome, Christian Dior, Chanel gibi dünya markalarında eğitmenlik yaparak tecrübesiyle sektöre büyük katkı sağlayan Bozdağ, uluslararası başarısını Ankara’da açtığı 2. şubesi ile sürdürüyor. Türkiye’nin 7 ödüle sahip tek güzellik merkezi olan Tevfik Bozdağ Güzellik ve Estetik Merkezi, Bahçelievler 7. Cadde’deki şubesinden sonra ikinci şubesini şehrin gözde semtlerinden Çayyolu’unda faaliyete geçirdi. Pek çok  ismin katıldığı açılıştan kareler ise objektifimize yansıdı.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.