TUĞBA ULUSAN BOUTIQUE YENİ BATI’DA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Sempatik tavırlarıyla ilgi çeken genç modacı Tuğba Ulusan
tüm misafirleriyle yakından ilgilendi.
Bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Ulusan görselleri 153 bin takipçili
instagram hesabında paylaştı.

Kent cemiyet haytatının önde gelen simaları ünlü iş insanı Tuğba Ulusan’ı yalnız bırakmadı.

Pandemi sonrası birbiri ardına açılan yeni mekanlar kent sosyal yaşamını renklendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara’nın yeni cazibe merkezi Yeni Batı Mahallesi’nde açılan Tuğba Ulusan Butique, modaya düşkün başkentli hanımların gözüne girdi bile. Düzenlenlediği açılışta kent cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya toplayan Tuğba Ulusan’ın etkinliği kelimenin tam anlamıyla podyum havasındaydı. İş, sanat, sosyal yaşam ve medya dünyasından çok sayıda tanıdık simanın hazır bulunduğu açılış organizasyonu, tüm gün sürdü.
haber: Savaş Tan Uzak – fotoğraflar: Sabri Peşmen

Ünlü iş insanı Tuğba Ulusan’ın Yeni Batı’da yeni açtığı lüks butik, hem mimarisi hem de ürünleri açısından oldukça yüksek standartlı.

Tuğba Ulusan Boutique’de dünyanın en ünlü markalarının ürünleri yer alıyor. Çantadan gündelik kıyafetlere, abiueden tasarım ürünlere kadar onlarca farklı ürünün yer aldığı butik, özellikle tek olmak isteyen hanımların beklentilerini karşılıyor.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.