Ankara Life Dergisi

TÜLİN ÇETİN İLE GÜZELLİK DÜNYASI

Tülin hanım merhaba, öncelikle biraz sizi tanımak isteriz. Bizlere kendinizden biraz söz edebilir misiniz?

Gazi Üniversitesi Cilt Bakım ve Güzellik bölümünden mezunum. Ardından, Öğreticilik, Eğitmenlik belgemi alarak pek çok farklı hastanede Uzman Estetisyen Cilt Bakım Tedavi ve Kontrol Uzmanı olarak çalıştım. 14 yıldır gelişmekte olan güzellik sektöründe en son teknoloji ve sistemleri takip edip sürekli kendimi güncelleyerek merkezimi işletmeye zevkle devam ediyorum. 

Merkezinizde hangi uygulamalardan yararlanabiliyoruz?

Kalıcı makyaj, Amerikan cilt bakımı, kaş tasarım, cilt onarım protokolleri, medikal cilt bakımı ve buz lazer bölgesel incelme uygulamalarımızın hepsi son teknoloji, FDA Certificate onaylı cihazlar ile yapılıyor.

Merkezinizde en çok talep gören uygulamalar hangileri?

 Tüm uygulamalarımız çok talep görüyor aslında. Müşterilerimiz kendi zevklerine, beğenilerine göre tercihte bulunuyorlar.

İşinizde sizi en çok ne motive ediyor?

İşimi çok severek yapıyorum. Beni de en çok bu sevgim motive ediyor. İnsanın sevdiği işi yapıyor olması kadar motive edici bir şey yok bence. Müşterilerimizin güveni, sevgisi ve destekleri de bir başka motivasyon kaynağım tabii.

Kendinizi 10 yıl sonra nerede görmek istiyorsunuz?

Yerinde saymak uzu vadede geriye götürüyor insanı. O yüzden işimde ilerlemiş, kendimi daha da geliştirmiş olmayı umuyorum. İnsan sürekli kendisini geliştirmeli bence.

Yorumlar

0 yorumlar