Ankara Life Dergisi

TÜRK İŞ ADAMI SERKAN ŞAHİN ALMANYA’DA ALDIĞI ÖDÜLLE MİLLETİNİ ONURLANDIRDI…

Almanya Nordrhein Westfalen’de ülkede yapılan en büyük organizasyonların birinde Türk işadamı Serkan Şahin rakiplerine fark atarak ödüle layık görüldü…

Avrupa’nın farklı ülkelerinde ödül aldığını belirten ve yatırımcılar ekonomiyi canlandırır, yeni istihdam alanları açar, inovasyon hareketlerini güçlendirir ve bulundukları bölgeye yeni ürünler, hizmetler ve yöntemler getirirler diyerek açıklamada bulunan Serkan Şahin; “Bu Yıl  ENTREPPRENEUR OF THE YEAR 2022 ödülü ile onurlandırıldım. Yılın İş Adamı Yatırımcı Danışman Ödülünü alarak ülkemin adını burada duyurmak ve bayrağımızı tekrar yükseklere taşımak benim en büyük onurumdur. Tüm ödül kazananlar, yatırım yaptıkları yerleri uzmanlıkları ve teknolojileri ile zenginleştiriyor, yeni istihdam alanları yaratıyor ve bulundukları bölgenin gücüne güç katıyor” dedi.

SERKAN ŞAHİN’DEN EN ZORLU RAKİPLERİNE 3 OY FARK

Almanya Nordrhein Westfalen’in son 10 yılda Türk yatırımcılarının adresi olduğuna dikkat çeken Serkan Şahin; “Yılın İş Adamı Yatırımcı Danışman Ödülünü almak tabi öyle kolay olmadı. En zorlu rakiplerime 3 oy fark atarak bu gün ödülün sahibiyiz ve bu haklı gururu Türk milletine memleketime armağan ediyorum” şeklinde konuştu.

Avrupa’nın farklı ülkelerinde ödül alan ve başarıdan başarıya koşan Serkan Şahin en kısa zamanda ülkesine gelerek orada da yatırımlar yapacağı şeklinde sözlerini noktaladı.

Yorumlar

0 yorumlar