Ankara Life Dergisi

Türkiye’nin İlk Tescilli Sağlık Ajansı

İnternet ve teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte ürün ya da hizmetlerini pazarlamak isteyen firmalar/kişiler arasındaki rekabet de kızışmaya başlamıştır. Rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen firmalar mutlak suretle rakiplerinin olduğu platformlarda bulunmalı ve aynı kalitede görünüm sergilemelidir. Yüzlerce sektörden marka ise bugün gerek sosyal medyada gerekse de arama motorlarında kıyasıya rekabet etmekte ve pazar paylarını arttırmaya çalışmaktadır. Türkiye’nin sağlık sektörü odaklı dijital marka ajansı Digital Marka kurucularından Onur Erkmen Ankara Life Dergisi okurları için yazdı…

Bu durum sağlık sektöründe de aynıdır. Günümüzde çeşitli tıbbı branşlarda hizmet veren binlerce doktor, hastalarına daha kolay ulaşmak ve hizmet verebilmek için Google SEO hizmetleri başta olmak üzere bir medya ajansının sağlayabileceği hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin ilk tescilli sağlık ajansı olan Digital Marka 8 yıllık başarılı bir geçmişe sahiptir. Sağlık sektörü odaklı SEO çalışmaları yürüten Digital Marka, onlarca doktoru Google’ın ilk sayfasına taşımayı başarmıştır. “Genel Cerrahi”, “Kadın Doğum”, “Gastroenteroloji “gibi çeşitli tıbbi branşlara özgü SEO hizmeti sunabilen Digital Marka, dijital medya ajansı olarak doktorların tüm beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıca Digital Marka, SEO çalışmalarının yanı sıra sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, kurumsal kimlik tasarımı alanlarında da doktorların taleplerini başarıyla yanıtlamaktadır.

Digital Marka’da hangi hizmetler var?
Sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak adından sıkça bahsettiren Digital Marka ‘da doktorların ya da tıp merkezlerinin ihtiyacı olabilecek tüm hizmetler profesyonel bir şekilde karşılanabilmektedir. Başta web tasarım olmak üzere kurumsal kimlik tasarımı süreçlerinde de doktorlara / tıp merkezlerine hizmet veren Digital Marka’da bir dijital medya ajansında verilen tüm hizmetler bulunmaktadır.

Web Sitesi: Digital Marka, Google tarafından en iyi puanlamayı alacak kriterlerde web tasarım hizmeti sunmaktadır. Doktorlar ve sağlık merkezleri için en iyi web sitesi tasarımlarını sunan Digital Marka’da her talebe yönelik web tasarımı yapılabilmektedir. Sürdürülebilir web sitesi alanında da hizmet veren Digital Marka’da ihtiyaca yönelik web tasarım hizmetleri de sunulabilmektedir.

İçerik Yönetimi: Başta Google olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek ve ziyaretçilerin dikkatini çekebilmek için içerik yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle, siteye ziyaretçi çekebilmek ve Google nezdinde “olumlu değerlendirme” alabilmek için doktorların da içerik yönetimi yapması gerekmektedir. İçerik yönetimi yapılırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda uzmanlaşan Digital Marka, doktorların ve tıp merkezlerinin içerik yönetimini başarıyla yürütmektedir.

Alt Yapı ve Yedekleme Hizmetleri
Web sitesi sahipleri tarafından bilindiği üzere, sitenin yer aldığı sunucuların daima aktif olması ve herhangi bir sorunda hemen müdahale edilmesi gerekir. Bu nedenle, sunucu alt yapı kurulumu başta olmak üzere güvenilir yedekleme hizmetleri Digital Marka tarafından sunulmaktadır. Google SEO ve Google ADS internet teknolojileriyle birlikte hayatımıza giren Google, günümüzde en büyük arama motorları arasında yer almaktadır. Aranılan her şeyi saniyeler içerisinde en iyi eşleşme bazında kişilere sunabilen Google, milyarlarca web sitesini de belirli kriterler doğrultusunda sıralamaktadır. Bulmak istenilen şeyi “anahtar kelime” olarak niteleyen Google’da hemen hemen her bilgiye istenildiği zaman ulaşılabilmektedir. Google SEO, yeni ziyaretçiler edinmek isteyen web siteleri tarafından sıklıkla başvurulan yöntemlerden birisidir. Pazar payını arttırmak, satışlarını yükseltmek, marka bilinirliğini arttırmak ve müşterilerine her an ulaşabilmek isteyen firmalar da yine Google SEO hizmetlerine ilgi duymaktadırlar. Tıpkı bu firmalar gibi doktorlar da kendi hasta kitlelerine ulaşmak, bilgi vermek ve randevu oluşturabilmek için Google SEO ve Google ADS yani Google reklamlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Digital Marka, doktorları hastayla, hastaları da doktorlarla buluşturmak için Google kriterlerini göz önünde bulundurarak profesyonel bir şekilde Google ADS ve Google SEO hizmeti vermektedir. Google Haritalar kaydı, Google Analytics kaydı gibi çeşitli hizmetleri de bünyesinde barındıran Digital Marka ile dijitalleşmek çok kolay!

Sosyal Medya Yönetimi
Instagram, Facebook gibi milyonlarca internet kullanıcısını bünyesinde bulunduran sosyal medya kanalları, tüketicilere ve aynı zamanda firmalara ulaşmak için en etkili yollardan bazılarıdır. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu sosyal medya mecralarında çeşitli tanıtım ve reklam faaliyetlerini yürütmek mümkündür. Fakat, her reklam kanalında olduğu gibi sosyal medya kanallarında da firmalar için çeşitli riskler mevcuttur. Bu nedenle profesyonel sosyal medya yönetimi, alanında uzman kişilerce yapılması gereken bir iştir. “Digital Marka” olarak sosyal medya danışmanlığı başta olmak üzere sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri de doktorlara ve tıp merkezlerine sunulmaktadır.
Tasarım
Tasarım hizmetleri, her alanda en büyük ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Rakiplerden farklılaşmayı sağlayan tasarım hizmetlerinden kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı ve kartvizit tasarımı hizmetleri de yine “Digital Marka” tarafından sunulmaktadır.

Prodüksiyon
Sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak hizmet veren Digital Marka’da doktorların ihtiyaç duyabileceği prodüksiyon hizmetleri de bulunmaktadır. Fotoğraf çekimi, video çekimi, kurgu-montaj ve alt yazı ekleme gibi hizmetler sayesinde tıp merkezleri ve doktorlar, web sitelerinde ve diğer sosyal medya kanallarında ihtiyaç duydukları profesyonel video içeriklerine sahip olabilmektedirler.

Sağlık Sektörü Alanında Tescilli Bir Sağlık Ajansına İhtiyaç Duyuyorsanız Adresiniz: Digital Marka

ODTÜ Teknokent’te sağlık sektörü odaklı dijital medya ajansı olarak hizmet veren Digital Marka ile siz de potansiyel ziyaretçilerinize ulaşabilir ve kısa süre içerisinde kazancınızı katlayabilirsiniz. Web sitesi tasarımı, SEO ve diğer tüm reklam faaliyetleri için hemen www.digitalmarka.com ‘a ulaşın, kısa süre içerisinde rakiplerinize fark atın!

Yorumlar

0 yorumlar