TÜRKİYE’NİN TEK KUAFÖR GÜZELLİK PLAZASI

Başkent Kuaför Plaza ve Güzellik Salonu işletme sahibi Emrah Kılıç ile Ankara Life Dergisi okurlarına özel, ilk ve tek plaza kuaförü hakkında merak edilenleri konuştuk.

Firmanız ne zaman kuruldu?

Plazamız 2007 yılında kurulmuştur.

Sizi tanıyabilir miyiz?

İşletme sahibi olarak kendimi şöyle açıklım 2007 ‘de plazamız ilk kurulduğunda iki oda şeklinde küçük bir salonkende hizmette hep en iyisini vermeyi hedeflemiş ve hedeflerim doğrultusunda gün geçtikçe hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek her gün personellerimle birlikte aynı saatte salonda olarak işimin başında durdum. Her zaman daha iyisi olacak diyerek işime daha sıkı sarılıp gelen her misafirimizin plazamızdan mutlu ayrılmasını hedefledim.

Hizmet verdiğiniz sektörde ne gibi faaliyetler uyguluyorsunuz?

-Plazamızda ombre- sombre -mikro kaynak- tek renk boyama -kesim -fön -gelin saçı makyajı -kına saçı makyajı -nişan saçı makyajı tüm özel günlerde vip alanda hizmet vermekteyiz.

Güzellik Merkezimizde;

Kaş kontür, dudak renklendirme, ipek kirpik, lazer epilasyon, kirpik perması, profesyonel makyaj ağda, mezoterapi, karbon peeling dermapen, hydrafacial, mini cilt bakımı ve kısacası sektörün öncülüğünü yapıp bütün işlemler yapılıyor.

Ekibinizde deneyimli ve alanında uzman kişiler var. Kaç kişisiniz, bahseder misiniz?

Plazamızda uzman ve yardımcı personellerimiz olmak üzere 55 çalışanımız mevcuttur.

Sektörünüzle ile ilgili ileriye dönük projeleriniz var mı?

-İşimiz gereği mesleğimiz her geçen gün değişim ve yenilik gösteren bir sektör bizde bu yeniliklere her zaman öncülük edip hep daha iyisini yapmaya çalışıp diğer meslektaşlarıma da destek oldum.

Bir sonraki dönem için herkesi heyecanlandıracak ve sektöre bir yenilik daha katacak projemiz için asistanlarımızla çalışmalarınız devam ediyor. Detaylı bilgi vermeyelim sürpriz olsun herkes için.

Pandemi süresinde ne gibi değişimler oldu?

Kuaför sektörü pandemi döneminde zorluklarla mücadele eden bir sektör oldu hala da etkileri devam ediyor. Şu an tam anlamıyla hizmet vermeye başladık günlük ortalama 50 gelin saçı ile yine sektörde öncülük yapmaya devam ediyoruz.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.