ÜNLÜ İŞ İNSANI İLKER YÜKSEL EVLENDİ

Gayrimenkul sektörünün en önemli isimlerinden İlker Yüksel hayatını Fulya Dündar ile birleştirdi. Rüya gibi bir düğün töreniyle dünya evine giren çift, balayı adresi için Akdeniz’i tercih etti..

Başkentin en saygın iş insanlarından İlker Yüksel, hayatını Fulya Dündar ile birleştirdi. Gölbaşı’nın nezih düğün salonlarından Wahal Event&Wedding’de gerçekleştirilen düğüne iş, medya, cemiyet ve siyaset dünyasından çok sayıda önemli sima katıldı. “Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak her şey” sloganının yer aldığı düğün davetiyesi oldukça ilgi çekerken, nikahı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok kıydı. Çiftin nikah şahitleri tanınmış işadamlarından Metin Çevik ve Emrah Tek oldu. Şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi magazin servisinin de davetli olduğu nikah, gece geç saatlere kadar sürdü.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.