Ankara Life Dergisi

Ünlü İşkadını Arzu Büyükkapucu Ankara’da

Denizlili iş kadını Arzu Büyükkapucu geçtiğimiz haftalarda Ankara’daydı. Türkiye’nin en ünlü güzellik merkezi markalarından Neslim Gügen Güzellik Salonu’nun Denizli şubesininin sahibi olan Büyükkapucu, Ankara şubesini de açtı. Açılışa Denizli’nin saygın ailelerinden Büyükkapucu’lar tam kadro katılırken, başkent cemiyet hayatının ünlü simaları oraganizasyonda hazır bulundu.

Arzu Büyükkapucu’nun eşi Bülent Büyükkapucu, aynı zamanda Latin Dansları Türkiye Şampiyonu olan kızı Serenay Büyükkapucu ile oğlu Giray Bahtiyar tüm misafirleriyle oldukça yakından ilgilendi. Bununla beraber Büyükkapucu’yu Denizli şubesi çalışanları da yalnız bırakmadı. Hatice Bıçar, Seda Zingan, Sevda Sülük, Burcu Şahin, Rabia Diler, Fatoş Ekinci, Gökçen Öner, Gülizar Arzıman ve Esin Görür Denizli’den gelirken, açılış akşam saatlerine kadar sürdü.

Açılış oldukça sıcak ve samimi bir ortamda sürdü. Canlı müziğin yanı sıra lezzetli ikramlarla çok sayıda simanın hazır bulunduğu etkinliğe basın da yoğun ilgi gösterdi. Kentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi yönetimi ve magazin servisi de Büyükkapucu ailesini yalnız bırakmadı.

Yorumlar

0 yorumlar