Ankara Life Dergisi

Unutulmaz Bir Gece İçin Senli Benli Meyhane

Ankara’nın en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi Gurme Ekibi olarak, bu ay Ankara’nın gözde mekânlarından Senli Benli Meyhane’deydik. Dr. Fatoş Bolat, Dr. Ebru Yüce, Dr. Ümran Kale ile ünlü bloggerler @madamstiletto ve @oburcan, Senli Benli’nin mutfağını denedi.

“GURMELERİN YORUMU

Dr. Fatoş Bolat

Senli Benli Meyhane, Ankara’nın hem lezzetli bir öğün yemek hem de keyifli zaman geçirmek için kesinlikle uğranması gereken mekânlarından biri. Çalışanlarının güler yüzlü yaklaşımı da mekana olan olumlu tutumumu pekiştirdi.

Dr. Ebru Yüce

Yemeklerinin lezzeti harikaydı. Ayrıca, samimi atmosferi ve ilgili çalışanları sayesinde çok keyifli bir akşam geçirdik. Uzun zamandır Ankara’da böyle mekânların eksikliğini hissediyorduk. Senli Benli Meyhane, bu anlamda kesinlikle kentin tercih edilmesi gereken mekânlarından biri.

Dr. Ümran Kale

Senli Benli Meyhane, ismini daha çok övgü dolu sözlerle duyacağınızdan emin olduğum bir mekân. Hem yemekleri hem de mekânın enerjisi harikaydı. Hem eğlenmek hem de güzel yemekler tatmak için kesinlikle Ankara’daki en doğru adreslerden.

@oburcan

Yeni mekânlar tanımayı ve yeni yemekler tatmayı çok seven biri olarak, Senli Benli Meyhane’nin tek kelimeyle muhteşem olduğunu söyleyebilirim. Çalışanları oldukça ilgili, ortamı sıcak ve samimi, özenle hazırlanmış yemekleri de çok lezzetliydi. Daha da ne olsun?

@madamstiletto

Ankara’da eğlenceli ve samimi bir ortamda lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Senli Benli Meyhane karşınıza çıkacak. Buradaki yemeklerin lezzeti ve ortamının yarattığı hoşnutluk günün tüm yorgunluğunu da alıyor. İlk fırsatta uğramalısınız!

Yorumlar

0 yorumlar