Ankara Life Dergisi

Uzun Dönem Konaklamada Yeni Anlayış: Reshothom

Gayrimenkul sektöründe şehre yeni bir bakış kazandıran Hakan Öğütçü’ye ait Reshothom şirketi tarafından geliştirilen Evpoint markası ile Rezidans&Ev&Otel konforunu bir arada yaşayacaksınız. Öğütçü tarafından geliştirilen bu proje, ezber bozar nitelikte!

Mimari ve Teknoloji Bir Arada
Sistem oldukça pratik. En az 3 en fazla 12 ay olarak kiralanabilen dairelerde rezidans ve otellerde aradığınız konfor ev ortamında misafirlere sunuluyor. Güvenlikten su arıtma sistemine, temizlikten havaalanı transferlerine kadar onlarca hizmeti misafirlerine sunan Evpoint, dairelerinde moda ve teknolojiyi bir araya getiriyor.

Standart Sıcaklık, Standart Konfor
ResHotHom’un; Emek, Anıttepe, Tandoğan ve Maltepe civarında çok sayıda kiralık daireleri var. Tüm dairelerinde aynı konforu sunan şirket hem binaların mimarisinde hem de daire dekorasyonunda uzman ekiplerle çalışıyor.

Dairelerde; ocak, fırın ve davlumbaz markası olarak Franke’yi tercih eden ResHotHom, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mini fırın ile tüm büyük ekran televizyonlarda Samsung markası kullanılıyor.

ResHotHom, mobilya konusunda da oldukça titiz. Daireleri, Enza Home ürünleri ile dekore eden şirket, aksesuar konusunda da Mudo Concept’i kullanmış.
Hijyen ve Güvenlik Birinci Öncelik

ResHotHom için olmazsa olmaz iki değer varsa o da güvenlik ve hijyen. İnşa edilen tüm binalarında Türkiye’nin en ünlü, dünyanın ise sayılı su arıtma cihazlarından Rainsoft ürünlerini kullanan ResHotHom, aynı hassasiyeti güvenlik için de göstermiş.

7 gün 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ile korunan dairelerin her birinde DSC marka özel telefon bağlantılı alarm sistemi de bulunuyor.

Isı Yalıtımlı Daireler
ResHotHom’un tüm bina ve dairelerinin ısı yalıtımlı olduğunu biliyor muydunuz?

Bir ResHotHom markası olan EvPoint dairelerinin tamamında Buderus marka kombiler kullanılıyor.

Soğuk ve sıcağa karşı yalıtımlı olan tüm dairelerin tamamında yerden ısıtma sistemi bulunuyor.

En Az Üç Ay Kiralama Mümkün
Günlük kiralama yapılmayan ResHotHom dairelerinin misafir profili genel olarak ailelerden oluşuyor. En az 3, 6, 9 ve 12 aylık sürelerle kiralanabilen EvPoint daireleri biribirinden farklı metrekarelerde tasarlanmış. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere sahip şirketin normal, dubleks ve bahçe katı olmak üzere 4 farklı daire konsepti de bulunuyor. 90 metrekareden başlayan ölçülerdeki dairelerin teraslı dubleks ve katta dubleks olmak üzere ayrı iki çeşidi daha bulunuyor.
Komşu Asistan EvPoint’te
Bir Reshothom markası olan EvPoint dairelerinde rezidans hizmeti de veriliyor. Bu bağlamda havaalanı transferinden kuru temizleme hizmetlerine kadar birbirinden farklı pek çok kalemde ‘komşu asistan’ hizmeti de mevcut.

Yorumlar

0 yorumlar