Ankara Life Dergisi

Villa Monza Tenis Kış Ligi Heyecan Dolu Ödül Töreniyle Sona Erdi!

Topspin Tenis Akademisi’nde Villa Monza’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen Villa Monza Tenis Kış Ligi’nin ödül töreninde başarıyı yakalayan sporculara kupaları takdim edildi. Kasım 2022’de başlayan turnuvanın ödül töreni 7 Mayıs’ta bir Kasır Mimarlık projesi olan Villa Monza’da gerçekleştirildi.
Kıyasıya ve kardeşçe geçen turnuvada şampiyonlar ve finalistler ödüllerini aldı. 1. lig şampiyonu Top Tennis Point Takımı, 2. lig şampiyonu Topspinners Takımı, 1. lig finalisti Mix’n Joy Takımı ve 2. lig finalisti Ankara Bull’s takımı olurken takım kaptanları takımları adına ödülleri aldılar.
Ödül töreninde konuşma yapan Kasır Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Emre Alakuş, “Ben de çoğunuz gibi bir tenis tutkunuyum. Tenis turnuvasına sponsor olma fikri de zaten tenise ilgim neticesinde ortaya çıktı ve bugün burada birlikteyiz. İyi ki de birlikteyiz. Bir başka memnuniyetim ise sizleri burada, Ankara’yı alışık olmadığı bir projeyle buluşturmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Villa Monza’da ağırlıyor olmak. Her detayında lüksü yaşatırken doğayı kucaklayan bir yaşam sunmayı hedeflediğimiz Villa Monza projemizde sizlerin de gördüğü gibi emeklerimizin karşılığını aldık. Şimdi burada bu eşsiz yerin tadını çıkarmak, tenisçilerimizin başarısını kutlamak için bir araya geldik. Bu önemli turnuvanın ana sponsoru olmaktan ve ödül törenine ev sahipliği yapmaktan, bugün bu güzel yerde, Villa Monza’da bu heyecanı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” sözleriyle düşüncelerini konuklarla paylaştı.
Tenisçiler, tenisseverler ve seçkin konukların katılımıyla gerçekleşen ödül töreni sanatçı Mansur Ark’ın unutulmayan şarkıları ve DJ Fikret Kocamaz’ın etkileyici performansıyla coşku dolu devam etti.

Yorumlar

0 yorumlar