Ankara Life Dergisi

YAĞMUR YILDIRIM & DİLEK KÜSMEZ

Yağmur Yıldırım Estetik ve Güzellik Merkezi’nin başarılı kurucuları Yağmur Yıldırım ve Dilek Küsmez bu ay Ankara Life Dergisi’nin yakın markajında…

Hayallerini kurdukları işi kısa sürede hayata geçiren bu tutkulu anne- kızı yakından tanıyalım!

Size ilham veren filmler hangileri? DİLEK KÜSMEZ: Bilim kurgu aksiyon ve mitolojik filmleri seviyorum. Duygusal filmlerde gözyaşlarımı tutamıyorum. YAĞMUR YILDIRIM: Umudunu Kaybetme, Titanic

Örnek aldığınız kadın girişimciler? DİLEK KÜSMEZ: Aslına bakarsanız kimseyi örnek almıyorum. Başarı insanın içinde ve beyninde olur ben kendimi örnek göstermekten gurur duyuyorum çünkü benim başarı öyküm bambaşka. YAĞMUR YILDIRIM: Örnek aldığım biri yok, genç bir girişimci olarak örnek olmak istiyorum.

En sevdiğiniz marka? DİLEK KÜSMEZ: Önceleri marka takıntım vardı, şimdi kendime yakıştığını düşündüğüm her şeyi giyiyorum. YAĞMUR YILDIRIM: Coco Channel

Olmazsa olmaz cilt bakımı ipucunuz? DİLEK KÜSMEZ: Vazgeçemeyeceğim iki işlem var Hydrafacial ve Dermapen. Düzenli uygulamada genç, diri ve sağlıklı bir cilde sahip oluyorsunuz. YAĞMUR YILDIRIM: Hydrafacial vazgeçilmezimdir. Bir de sabahları güneş kremi sürmeden dışarı çıkmam. Akşamları serumlarımı mutlaka uygularım.

Benim kokum dediğiniz parfüm nedir? DİLEK KÜSMEZ: Aslına bakarsanız parfüm kullanmak pek aklıma gelmiyor. Ama severek kullandığım parfüm NARCISO… YAĞMUR YILDIRIM: Carolina Herrera – Good Girl

Burcunuz nedir? DİLEK KÜSMEZ: Koç kadınıyım, özelliklerini tam anlamıyla taşırım. YAĞMUR YILDIRIM: Yengeç burcuyum ama pek duygusal biri sayılmam.

En sevdiğiniz şehir? DİLEK KÜSMEZ: Ankara’yı asla değişmem ama aşık olduğum şehir kesinlikle İzmir; havası suyu bambaşka … YAĞMUR YILDIRIM: İstanbul. Kapadokya da benim için bir aşk mekanıdır.

Ankara’da favori mekanınız? DİLEK KÜSMEZ: 22 yıldır müdavimi olduğum tek mekan; YAKAMOZ DİPLOMAT BALIK LOKANTASI. Çalışanlar güler yüzlü, yemekler ve mezeler muhteşem, müzik de sizi asla yormuyor. YAĞMUR YILDIRIM: YAKAMOZ DİPLOMAT BALIK LOKANTASI vazgeçilmezimdir. Et için de ADANA SOFRASI.

Sizi motive eden mottonuz? DİLEK KÜSMEZ: Güzellik ayrıcalık değil hakkınızdır! YAĞMUR YILDIRIM: Her günün içinde iyi şeyler mutlaka olur. Kendini mutlu et.

Dekorasyonda takip ettiğiniz akım nedir? DİLEK KÜSMEZ: İlgi çekici ve farklı tarzlar beni yansıtıyor. Kısaca hoşuma giden bir şey olursa kendimden de bir şeyler katarak farklı şeyler ortaya çıkarmayı seviyorum. YAĞMUR YILDIRIM: İskandinav tarzı beğenerek takip ediyorum.

Yorumlar

0 yorumlar