Yelken Medya’dan Güzel Haberler Var

Kentin popüler medya ajanslarından Yelken Medya kurucusu Ali Doğan, hayatını grafik sanatçısı Gizem Çinik ile birleştirdi.

Ankara’nın en popüler medya ajanslarından Yelken Medya’nın kurucusu, ünlü iş insanı Ali Doğan, grafiker sevgilisi Gizem Çinik ile evlendi. Kentin saygın adreslerinden Wonders’ta gerçekleşen törene çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı. İş, sosyal hayat, medya ve sanat dünyasından çok sayıda tanıdık ismin davetli olduğu tören gece geç saatlere kadar devam etti. Çiftin nikah şahitleri Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanı Serhan Yıldız, Ankara Fenerbahçeli İşadamları Derneği Genel Sekreteri Aytunç Akyıldız, iş insanları Coşkun Balkan ve Hazel Özkan İnan oldu.
Genç çift ilk uçakla Akdeniz’in gözde tatil adası Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giderken, çiçeği burnunda Doğan ailesinin otel tercihi Acapulco oldu…

Leave your vote

-1 points
Upvote Downvote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.