Ankara Life Dergisi

Yeni Yıl ile Sağlıklı Yeni Sen!

Bağımlılıklar İçin Rezonans Tedavileri ile Sağlıklı Olmak Çok Kolay!
Hepimiz için yeni yıl yeni kararlar demek, umut demek. Bu yıl için kendinize sağlık hedefi koymaya ne dersiniz? Son 2 yıl pandemi ve zorlu süreçler hepimizi yordu. Artık öğrendiğimiz derslerle yol alma vakti!
Daha sağlıklı beslenmek, zararlı alışkanlıklara veda etmek, kilo vererek daha iyi hissetmek için tam da başlangıç zamanı. Rezonans terapileri ile kişinin ruhsal olarak daha iyi hissetmesi, alerji, ağrı gibi kronik hastalıkların iyileşebilmesi ve sigara, alkol, yiyecek bağımlılıklarından sağlıkla kurtulması mümkün. Kilo vermek için karar verdiyseniz size destek olmak için uyguladığımız bağımlılık tedavileri ile bu süreç kolay bir şekilde ilerleyebilir. Özellikle şeker, karbonhidrat gibi yiyeceklere olan düşkünlük kişilerin diyete uymasını zorlaştırıyor. O yüzden kişinin bağımlı olduğu yiyeceklerin frekanslarının Rezonans yöntemi ile temizlenmesi, kişinin iştahını azaltmakta. İştahınız azalınca da size uygun beslenme planımız ile kolaylıkla ve en önemlisi zorlanmadan, sağlıkla kilo verebilirsiniz.
Sigara tedavisi ise; çoğunlukla 1 seans yeterli olmakta. 50 dakikalık 1 seans ile kişinin vücudundan nikotin ve sigarada bulunan toksinlerin frekansı temizleniyor. Beraberinde uygulanan Bach Çiçek Terapisi ve Renk Terapisi ile de psikolojik olarak stresten uzaklaşması sağlanıyor. Kişi zorlanırsa, gerekirse destek seansı uygulanabiliyor. Alkol bağımlılığında da, kişinin en çok kullandığı alkol frekanslarının temizlenmesi ve ruhsal destek terapileri ile kişiye göre değişen bir tedavi sürecinde sonucu kolaylıkla bırakılabiliyor.
Değişmek, iyileşmek için önce niyet sonra da doğru bir tedavi gerek. 12 yıldır bütünsel tedavileri uygulayan merkezimizde, uzman ekibimizle bizler buradayız.
2023 yılı şimdiden hepimiz için sağlıklı, tüm dünya olarak huzurlu ve mutlu bir yıl olsun…

Yorumlar

0 yorumlar