Ankara Life Dergisi

Yılbaşı Gecesi Sensiz Olmaz!

Yılbaşı akşamı gönlünüzce eğlenmeye hazır mısınız? Sensiz Olmaz Meyhane beklentilerinizden çok daha fazlasıyla yılbaşı akşamına bomba gibi hazır! Muhteşem mezeler, birbirinden lezzetli ara sıcaklar, iddialı ana yemekler, muhteşem tatlılar ve tüm bunlardan fazlası gece sonu lezzetleriyle unutulmaz bir gece Sensiz Olmaz Meyhane’de sizleri bekliyor.

2018 yılı acısıyla tatlısıyla bitiyor ve tüm dünya 2019’un gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Yeni yıl için planlarımız, hayallerimiz ve iyi dileklerimiz hazır. Peki ya biz onu karşılamaya hazır mıyız? Sensiz Olmaz Meyhane bütün kadrosuyla hazır! Kendi kendine sormadan duramadığı soruları bir yığın olanların, anlaması çözmeye yetmeyenlerin ya da sevgileri dengeye dönüştüğünde içi içine sığmayanların buluşma noktası Sensiz Olmaz Meyhane yılbaşı akşamında size ve sevdiklerinize unutulmaz bir anı yaşatmak için bekliyor.

Dostlarla hoş sohbet eşliğinde sıcacık bir yemek masasında sunmak üzere yılbaşına özel hazırlanmış menüsünde yok yok. Öncelikle fesleğenli ve Antep fıstıklı Girit ezmeden portakal soslu enginar kalbine, zeytinyağlı yaprak sarmadan sultan ezmeye, favadan dil fümeye, muhammaradan yoğurtlu tahinli patlıcana ve kibrit patates ile köpoğlundan tabulehe ve börülceye kadar her biri özenle hazırlanmış mezelerle selamlıyor misafirlerini. Başlangıç olarak ve akşam boyunca yemeklerinize eşlik etmek üzere hazır mezelerin yanı sıra narlı ve elmalı yeşil salata da masanıza renk katacak.

Gece uzun, sadece başlangıçlar ve mezelerle bitmiyor tabi ki. Ana yemeğe geçmeden önce yine yılbaşı akşamında eğlencenize lezzetli ara sıcaklarla tat katmak istiyorsanız Sensiz Olmaz Meyhane en gözde ara sıcaklarını bu özel gece için hazırlıyor. Dumanı üstünde, daha masanıza gelmeden mis gibi kokusuyla mest eden tereyağında karides güveç ve yaprak ciğer beraberinde etli meyhane pilavı ve yoğurt sos ile sıcak Ege otları, ana yemeğinizde sizleri bekleyen lezzet kasırgasının habercisi niteliğinde.Yeşil ve mavinin birleşimi huzur dolu dekorasyonuyla Ege havasını Ankara’da estiren Sensiz Olmaz Meyhane, daha ara sıcaklarda bile keyfinize keyif katacak.

Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz bu güzel saatler ve yaptığınız hoş sohbetler kalbinizi doyururken ana yemekler de bu doygunluğa tat katmak üzere yola çıkıyor. Bir yılbaşı gecesi klasiği olarak yedi lezzetli iç pilav eşliğinde hindi masanızın gözdesi olarak yerini alıyor. Fakat bu yılbaşında bir değişiklik yapıp hindiden vazgeçerek kırmızı et tercih eden misafirleri için de patlıcan beğendili dana külbastı alternatifi ile karşımıza çıkıyor Sensiz Olmaz Meyhane.

Yemekler yendi, sohbetler koyulaştı ve eğlence tüm hızıyla devam ediyor. Didem Ünal & Grup Sensation’ın yılbaşı gecesinde kutlama için Sensiz Olmaz Meyhane’yi tercih edenlere özel olarak hazırladığı yılbaşı programı ile canlı müzik eşliğinde zaman su gibi akıp geçecek. Tabi ki güzellikler bunlarla sınırlı değil. Tatlı muhabbetlerinize fırında ayva tatlısı ile daha da tat katıyor Sensiz Olmaz. Enerjisi hiç bitmeyen bir akşam, damak çatlatan lezzetler ve keyifli müziğin ardından gecenin sonunda bu keyfi sürdürmek isteyen lezzet tutkunları için de sucuk ekmek ve işkembe çorbası ile gönüllere taht kuruyor.

Limitsiz yerli içeceğinizle keyfinize keyif, tadınıza tat katarken yeni yılı dansçı Aylin’in muhteşem performansının yaydığı enerjiyle karşılamak, bu özel gecede mutlulukları paylaşmak ve 2018’in stresini atmak üzere Sensiz Olmaz Meyhane’nin güler yüzlü, titiz ve ilgili ekibi siz değerli Life okurlarını bekliyor.

Yorumlar

0 yorumlar