Ankara Life Dergisi

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

Sizler için Ankara’da romantik mekan ve butik organizasyon denildiğinde akla gelen ilk marka olan YONCA Butik Organizasyon’da İşletme Müdürü Ayşe YILDIZ SÖNMEZ ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik.

YONCA Butik Organizasyon’dan bize kısaca bahseder misiniz?

20 yıl önce hizmet hayatına başlayan YONCA Butik Organizasyon, alanındaki birçok öncü organizasyon alternatiflerini değerli müşterilerimize ulaştırmış bir markadır. Evlilik teklifi ve evlilik yıldönümü gibi en özel organizasyonları Ankara’da ilk kez hayata geçirmiş marka olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mekanımızda, değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirebilmek ve onlara unutulmaz bir gün yaşatabilmek için kişiye özel içerikler hazırlıyoruz. Evlilik teklifi ve evlilik yıldönümü gibi Yonca ile özdeşleşmiş organizasyonlarımızın yanı sıra, doğum günü gibi butik kutlama organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Tüm bu alternatiflerimize ek olarak, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmak isteyen, ya da sadece çift olarak kendileri için hazırlanmış mekanımızda romantik bir akşam yaşamak isteyen özel müşterilerimize de yıllardır hizmet veriyoruz. 


Peki Yonca’yı bu denli eşsiz kılan nedir?

Rezervasyon odaklı çalıştığımız için yalnızca değerli müşterilerimiz için mekanımız hazırlanıyor, bu nedenle restoran veya cafe gibi hizmet veremiyoruz. Aslında sıra dışı bir iş yapıyoruz, yani işletmemiz yalnızca organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz için hizmet veriyor. Bu şekilde, yalnızca butik organizasyon odaklı çalışma prensibini benimsemiş bir işletme olmak bizi eşsiz kılıyor diyebilirim. 

Dilerseniz mekanı ve atmosferi burada olmayan okuyucularımız için biraz anlatalım…

Tabi, İncek’te doğa ile iç içe olan mekanımızda birbirinden bağımsız ve ikişer kişilik 3 ayrı salonumuz bulunmakta. Üçgen Ev, Kır Evi, Dağ Evi isimlerini verdiğimiz bu yapılar, konseptleri ve dizaynları ile birbirinden ayrılıyor. Şömine ve kamp ateşleri ile ısınan, meşaleler ve mum ışıkları ile detaylanan YONCA Butik Organizasyon‘da, kişiye özel mekan hazırlığı, organizasyon planlaması ve danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Fonda çalan klasik ve güncel romantik parçalardan oluşan playlistimize istek doğrultusunda keman sesinin de katılmasını sağlıyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız fotoğraf ve video çekimi ile organizasyonlarımızı unutulmaz kılarken, değerli müşterilerimize ulaşımı düşünmeden günün tadını çıkarmaları için VIP araç hizmeti de sunuyoruz. 

Böylesi özel bir iş yapmak sanırım özel de bir motivasyon gerektiriyor, Ayşe Hanım bu konuda neler söylemek istersiniz?

Kesinlikle evet, çok haklısınız. Yıllar geçtikçe daha da büyüyen motivasyonumuzun arkasında işimize olan derin saygımız ve sevgimiz yatıyor. Yonca Butik Organizasyon ekibi olarak temel misyonumuz, değerli müşterilerimizin en özel anlarını onlar için en unutulmaz ve en eşsiz haline getirmek. Ekip olarak duyduğumuz her “evet” veya her teşekkür inanın bizi ilk günkü gibi heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor. Ekip olarak, böylesi büyülü bir atmosferde yeni mutluluklara tanık olmak bizler için başlı başına en büyük ilham kaynağı.

Yorumlar

0 yorumlar