Ankara Life Dergisi

Yorgun İfademizi Değiştirmek Çok Kolay!

Şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak Op. Dr. Hakan Yüzer ile bir araya geldik. Göz çevresi estetiği ile adından oldukça söz ettiren Hakan Yüzer’e bu sayımızda yorgun ifademizin nasıl düzelmesi gerektiği ile alakalı sorular yönelttik. İyi okumalar dileriz.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Hakan Hocam öncelikle sizi tanıyalım. Hakan Yüzer kimdir?
Hakan Yüzer, kendini göz doktorluğuna adamış ve mesleğinin her alanında hem bilgisini hem de tecrübesini en üst seviyede tutmaya odaklamış bir hekimdir. Bunun için de göz hekimliğinde gereken ve yeni gelişen tedavi yöntemlerini de öğrenmeye meraklı ve kesinlikle öğrenmekten de geri kalmayan biridir. Özellikle göz sağlığını ve 360 derece göz çevresinin estetiğini önemseyen ve bu sebeple hastalarının tedavilerinde de gelişmiş en yeni teknolojiyi kullanan bir göz doktorudur.
Günlük hayatta pek çok olay yaşayıp, bunu hem bedenen hem de ruhen hissettiğimiz anlarımız olmakta. Tabii bu durum bazen yıllara yayılmakta olup, görüntümüze de yansımakta. Peki, yorgun ifademiz nasıl düzelir? Bunun bir çözümü var mıdır?
Tabii ki var. Yorgunluğumuz, karşımızdaki kişiye ilk önce gözlerimizden sonra bedenimizden yansır. Öncelikle yaşam enerjinizi yüksek tutmalısınız. Sizi rahatsız eden estetik kaygılarınız oluştuğunda da estetik uygulamalardan kaçmamalısınız, estetik yaptırmayı tabulaştırmamalısınız. Pek çok hastamız tarafımıza başvurup göz ve göz çevresi yorgunluklarına ve yaş ilerlemesine bağlı ya da estetik gerektiren göz çevresi cilt deformasyonlarına kalıcı çözümler bulmaktadır.
Badem Göz ameliyatının hüzünlü gözlere iyi geldiğini düşünüyoruz. Siz bu konuda neler söylemek istersiniz?
Badem göz estetiği ile gözler daha iri olur. Dolayısıyla hastalarımız bu estetik uygulamamızdan sonra daha derin, daha anlamlı ve dikkat çekici bakışlara sahip olur. Bu da hastalarımızın özgüvenlerini artırır. Böylece hastalarımızın gözlerindeki hüzün, yerini ışıltılı bir gülümsemeye bırakır.
Yorgun ifademize uygulanacak tedavi yöntemleri nelerdir? Hangi yaş aralıklarına uygulanmaktadır?
Göz ve 360 derece göz çevresi yorgunluklarında; badem göz estetiği, Plexr ile alt ve üst göz kapağı estetiği, göz altı torbaları tedavisi, kaz ayakları estetiği ve iple kaş kaldırma gibi tedavi yöntemlerimiz hastalarımız için çözüm sunan uygulamalardır. Bu yöntemlerle birlikte, bazı kombine medikal uygulamalarla da yorgun ifadenin ortadan kaldırılması mümkün. Tüm bu tedavi yöntemleri, tıbbi müdahale gerektiğinde ya da ihtiyaç halinde her yaşta hastamıza uygulanabilir. Ama tabii bazı estetik uygulamaların yaşa bağlı prosedürleri olabiliyor. Doğru sonuçlar ve etkili tedaviler için, her zaman doktorunuza başvurun.
Estetik uygulamalar tedavi süreci tamamlandıktan sonra tekrar yapılabilir mi?
Evet, bazı estetik uygulamalarımız tedavi süreci tamamlandıktan sonra belli bir süre geçince, belirli aralıklarla ve hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tekrar yapılabilir.

Yorumlar

0 yorumlar