Ankara Life Dergisi

“ZİHNİMİZ GÜÇLÜYSE BEDENİMİZ HEP ÇOK GÜÇLÜ”

NLP Practitioner Eğitimi, Reiki, Yaşam Koçluğu, Access Bars, Access Facelift, Pleaides, Theta Healing Basic ve İleri DNA Eğitimi, RK Bilinçaltı Mucizeler Dili Eğitimi  ve Kozmik Enerji gibi kapsamlı eğitimler almış ve Kozmik Enerji denince akıllara gelen öncü isimlerden olmayı başarmış Başak Nedime, geçtiğimiz günlerde Cemiyet’ten Dilek Tozlu’yu ağırladı. Nedime, Tozlu’ya kozmik enerji hakkında bilgi verip seans düzenledi.

Nedime’nin başarılı seansları, kentin en sevilen dergisi Ankara Life’ın da dikkatini çekti. Diğer enerjilerden, “Bütünsel Şifa” sağlamasıyla ayrılan kozmik enerjinin şifa teknikleri, şamanik uygulamalar, çeşitli ezoterik bilgiler, parapsikoloji, biyoenerji ve paranormal yetenekler üzerine etkileri biliniyor. Kozmik Enerji yöntemi, bir kişinin iç potansiyelini harekete geçirir, gerginliği ve stresi azaltır, hastalıklara ve sorunlara yol açan patolojik süreçleri dönüştürür. Metodun depresyon, kaygılar ve fobileri üzerindeki olumlu etkisi ve kişinin çeşitli yaşam problemlerini çözmesine yardımcı olduğu da kanıtlandı. Ayrıca, Kozmik Enerji’nin etkileri zaman içerisinde çok sayıda hastanın referansları ve Uluslararası Klasik Kozmik Enerji Federasyonu tarafından yürütülen çeşitli bilimsel çalışmalar ile doğrulandı. 

Siz de, Kozmik Enerjiyle potansiyelinize ket vuran bu bilinç dışı engelleri aşarak yaşamımızı anlamlı ve kontrollü bir şekilde sürdürmeye ne dersiniz?

Yorumlar

0 yorumlar