Ankara Life Dergisi

25 Yıldır Sektörün Lideri, Gamamed Kozmetik

Ekip  ruhu içinde çalışmanın bilincinde olan çalışanlarımızla  ve en son teknoloji ürünlerimizle  kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Gamamed Kozöetik’in hedefi; koşulsuz müşteri memnuniyeti  ile en son teknoloji ürünlerini hizmetinize sunmaktır. Gamamed sektörün detaylarını Ankara Life okuyucularıyla paylaştı.

1990 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Üniversite eğitimimi İşletme Bölümünde yüksek başarı ile tamamladım. Sosyal olarak başarılı bir grubun bateristiyim aynı zaman da 12 yıldır özel sektörün içinde aktif olarak operasyonlarda medikal ve kozmetik sektöründe bulunmaktayım. Medikal sektöründeki tüm işleyişleri, operasyonları ve gelişmeleri yakından takip eden biri olarak sektör dinamiklerine hakim, araştırma geliştirme çalışmalarını izleyen ve güncel sistemleri, ürünleri ve katkıları takip ederek en kaliteli sistem ve ürünleri kullanıcılar ile buluşturmaya hevesli birisiyim. Gamamed olarak minimal bir yapılanma olarak doğduk ancak 2 yıl içerisinde şirketimizi medikal ve kozmetik odaklı cihaz piyasasında güçlü noktalara getirmek için var gücümüzle çalıştık. Ortağım Çetin Antepli de işinde profesyonel, yıllardır piyasanın nabzını tutan profesyonellerden birisidir. Kendisi 35 yıldır bu sektörün içinde ve tecrübesini kanıtlamış nadir insanlardandır. Çetin Antepli ile yılların birikimini en iyi şekilde değerlendirmek için tabiri caizse güçlerimizi Gamamed çatısı altında profesyonellik içinde birleştirdik.

Gama Medikal’in ekibinde; Satış Müdürümüz Mehtap MİS yaklaşık 20 yıldır sektörde faaliyetlerini sürdürmekte, benzer şekilde servis bölümümüzden sorumlu Ahmet ÇALBAYRAM’da teknoloji ve medikal konusunda uzman profesyonellerdir. Muhasebe bölümü ve diğer departmanlarımızda da işinde başarılı ve daima bizi ileriye götürecek arkadaşlarımız ile beraber çalışıyoruz. Öte yandan istihdam alanı sağlamak için de elimizden geleni devamlı yapıyor, profesyonel kadromuzu güçlendirmek için gerekli tüm unsurları kullanıyoruz. Şu an 11 kişilik dev bir aileyiz.

Yaklaşık 3 yıllık Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda, her ne kadar köklerimiz bu piyasada 30 yılı aşkın sürelere dayansa da, piyasada yeni bir yapılanma ile aktif olduğumuz 2 yıldır en çok büyüme kaydeden firmalar arasındayız. Gamamed olarak, yenilikler ve ihtiyaçlar çerçevesinde şekillenerek, sektörde aktif bir şekilde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar

0 yorumlar