KURUCU:Nükhet Kantarcı
İMTİYAZ SAHİBİ ve YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ:Kantarcı Medya Grubu A.Ş. adına Sercan Kantarcı
YAZI İŞLERİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ:Sertaç Kantarcı – sertac@life.com.tr
GÖRSEL SANATLAR YÖNETMENİ:Oğuzhan Güzel – guzel@life.com.tr
DİJİTAL İÇERİK YÖNETMENİ:Murat Hanilche – murat@life.com.tr
GRAFİK TASARIM:Beyza Durhan – beyza@life.com.tr
Oğuzcan Yeşilyaprak – oguzcan@life.com.tr
HABER MERKEZİ:Nuran Baykuş – nuranbaykus@life.com.tr
Savaş Tan Uzak – uzak@life.com.tr
Derin Denkalan – denakalan@life.com.tr
FOTOĞRAF SERVİSİ:Samet Polat – polat@life.com.tr
Emre Ezer – ezer@life.com.tr
Ferhat Bağcı – ferhat@life.com.tr
REKLAM SERVİSİ:Duygu Çakıcı – duygu@lifecom.tr
Pelin Taşpınar – pelin@life.com.tr
OKUR TEMSİLCİSİ:Bilgi Tunçboyacı – bilgi@life.com.tr
YAYIN KURULU:Nurettin Özdemir Hıfzı Kuruşa
H. Kürşat Devecioğlu
Ankara
YÖNETİM ADRESİ: Lizbon caddesi 38/13 kat 2/3 Öveçler Çankaya ANKARA 0312 473 97 02

İstanbul Avrupa
Beybi Giz Plaza Büyükdere Caddesi Meydan Sokak No:1 Kat 15 Maslak Şişli 0212 970 13 83

İstanbul Anadolu
Akasya Rezidans Çeçen Sokak  Acıbadem / Kadıköy İstanbul Tel: 0212 970 13 83

İzmir 
Folkart Towers Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:47 Kat 28 Bayraklı  İzmir 0212 970 13 83