BİLİNÇLİ GÜZELLİĞİN KAPILARI ARALANIYOR

Cildinizin ihtiyaçlarını karşılayan, salona adım attığınız andan itibaren kendinize
güvenmenizi sağlayan bir merkez, Tülin Çetin Güzellik Merkezi. Kurucusu Tülin Çetin ile
yaptığımız keyifli röportajda kendinizi özel hissedeceksiniz.

Öncelikle Tülin Çetin’i tanıyalım.
Gazi Üniversitesi Cilt Bakım Güzellik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Öğreticilik Eğitmenlik belgemi alıp çeşitli hastanelerde Uzman Estetisyen Cilt Bakım Tedavi ve Kontrol Uzmanı olarak görev aldım. 14 yıldır gelişen güzellik sektöründe en son teknoloji ve istemleri takip ederek ve sürekli yenilenerek merkezimi işletiyorum.

Tülin Çetin Güzellik Merkezinde hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Bütün cihazlarımız, FDA certificate onaylı cihazlardır. Kendini iyi hissetmek, bakımlı olmak, pürüzsüz bir cilt ve en önemlisi mutlu olmak. Güzellik öncelikle sağlıktan geçer düşüncesiyle hareket ediyoruz ve sağlığınıza önem vererek işlemlerimizi uyguluyoruz. Kalıcı makyaj uygulamalarında organik pigmentlerle kaş tasarım yapıyoruz. Kişiye özel cilt bakım onarım protokolleri dünyanın önde gelen en iyi mezoterapi ve serumlarıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Son teknoloji son sistem buz lazer -20 dereceye kadar soğutabilen ilk ve tek cihazdır. Her mevsim uygulama imkanı sunar. Ameliyatsız cilt gençleştirmede, bağ dokuyu uyaran son sistemle facelift uygulaması gerçekleştiriyoruz gergin ve dinamik cilt için muhteşem bir uygulamadır. İğnesiz mezoterapi yöntemlerinde yine cildin ihtiyacına yönelik serum ve mezoterapi ürünleri ile devrim yaratan cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt onarma uygulamaları mevcut. Bölgesel incelme sağlayan bütün cihazların birleşimi olan bir teknoloji ile ilk seanstan itibaren yağ yakımı sağlayıp bölgesel incelme imkanları sunuyoruz.

Tüm hizmetler için güçlü bir ekip gerekiyor. Sizin ekibinizde kimler yer alıyor?
Sağlık kökenli olup sağlığı ön planda tuttuğum için merkezimde yine sağlık kökenli olan hemşire ve alanında uzman estetisyenlerle hizmet veriyoruz.

En sık tercih edilen işlemler nelerdir?
Bütün uygulamalarınız eşit olarak ilerliyor ve talep yoğunluğumuz çok fazla. İşlemleri sıralamak gerekirse;
• Kalıcı makyaj
• Kaş tasarım
• Cilt onarım protokolleri
• Medikal cilt bakımı
• Hydrafacial Amerikan cilt bakımı
• Buz lazer
• Bölgesel incelme
“Sağlıktan güzellik doğar” mottonuz ile neyi
hedefliyorsunuz?
Sağlık her şeyden önce gelir. Uygulamalarımızda sağlığı ön planda tutarak pürüzsüz, genç, dinamik ve canlı bir cilt hedefliyoruz.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.