Ankara Life Dergisi

Doğtaş Mobilya Şık Tasarımı ve Kalitesiyle Beytepe’de Açıldı!

Doğtaş Mobilya, 15 Haziran Perşembe günü saat 15:00’te Beytepe Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No:3 Doğtaş Exclusive Beytepe’de açılışını gerçekleştirdi. Melber A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zerrin Ulu ve Ortağı Mustafa Ertuğrul ev sahipliğinde olan açılışa iş ve sosyal yaşamın bilinen pek çok siması geldi.
Davetliler arasında sırasıyla; 27. Dönem MHP Milletvekili Nevin Taşlıçay, Ankara Cumhuriyet Savcısı Cevat İşlek, Kars Eski Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, Uluray A.Ş. ve Kafkas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Ulu, Doğtaş ve Lova Yöneticileri İlhan Tunçman, Hikmet Özsalmanlı, Cihan Engin Pusuluk, Bekir Güven, Hasan Çakır yer aldı. İş dünyasının önemli isimlerinden ise; Osman Baylaz, Mina Baylaz, Melih Karabacak, Faruk Bayındır, Deniz Kızılırmak, Derya Kızılırmak, Müjdat Demir, Cem Dereli, Serkan Ayaz, Özgür İreç İlhan, Abdurrahman Şükrü Kozak, Seydi Çevik, Semra Çevik, Yusuf Budunoğlu, Gülşah Budunoğlu, Yunus Kabal, Hülya Kabal, Avukat Yücel Kurumlu, Avukat Nuh Naci Abakay, Ülfet Çelik, Kemal Sürücü, Fırat İşlek, Cafer Polat, Aynur Buluntu, Sühendan Kamanlı vardı.
Doğtaş ve Lova markalarının yöneticileri ile çok sayıda kıymetli davetli ve basın mensuplarının yer aldığı bu muhteşem organizasyonda, açılış konuşmasını Ankara Beytepe Bayi Melber A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zerrin Ulu yaptı. Zerrin Ulu; ‘Öncelikle açılışımıza gelen kıymetli siyasi ve bürokratik büyüklerimize, aile dostlarımıza, arkadaşlarımıza bizi şereflendirdikleri için teşekkür ediyorum. Özgün açılışını yaptığımız Doğtaş Exclusive Beytepe mağazamızın hayata geçmesinde bana destek olan eşim Sezgin Ulu’ya, ortağım Mustafa Ertuğrul’a ve Doğtaş yönetimine desteklerinden ötürü teşekkürü borç biliyorum. Böyle güçlü ve kurumsal bir yapının halkasını oluşturmaktan gurur duyuyoruz.’ dedi. Aynı zamanda İlhan Tunçman, Cevat İşlek, Osman Baylaz, Naif Alibeyoğlu da açılış konuşmasına katılarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Kurdele kesimiyle başlayan etkinliğin ilerleyen saatlerinde ise Trio Müzik eşliğinde misafirler tarafından mağaza gezildi. Ardından çeşitli sunumların olduğu ikramlar servis edilerek fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.
41 ülke ve Türkiye genelinde 660’dan fazla şubesiyle mobilya sektöründe güçlü ve kurumsal bir firmanın halkası olan Doğtaş Mobilya, yaşam alanlarının ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarları, her tarza ve bütçeye uygun farklı tasarımlarıyla yenilikçi ve ulaşılabilir bir marka olma yönünde ilerliyor.

Yorumlar

0 yorumlar