Ankara Life Dergisi

Gepard Auto, İncek Bağlar Caddesi’nde Yeni Şubesini Açtı

İstanbul, İzmir ve Hamburg’dan sonra Gepard Auto, İncek Bağlar Caddesi’nde 9 Mart Cumartesi günü yeni şubesini açtı. Açılış törenine iş dünyasının önde gelen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Ev sahipliğini Murat Paydaş ve Gazi Sadun’un yaptığı açılışta Angiad Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Onat ve yönetim kurulu üyeleri, Özerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Özer, BSO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarı, Akar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Akar, Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Adem Atmani, Güneş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Güneş ve Ankara iş dünyasından Sefa Çöl, İbrahim Argun, Serkan Ayaz, Mustafa Aksu, Hüseyin Şen, Volkan Yetkinşekerci gibi önemli isimler yer aldı.
Gepard Auto, sıfır ithal araçların yanı sıra ikinci el araç hizmeti de sunarak müşterilerine geniş bir yelpaze sunuyor. Türkiye’de nadir bulunan ithal araç belgesine sahip olan şirket, üç büyük şehirde şube açma hedefini gerçekleştirmiş durumda.
Gepard İzmir’in arkasında Ahmet Mayda, Gepard İstanbul’un arkasında ise Ahmet Doruk ve Erol Turan, Gepard Ankara’nın ise Murat Paydaş ve Gazi Sadun yer alıyor.
Gepard Auto’nun amacı, araç satışında yüksek seviyelere ulaşmak ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmek. Yeni şube ile birlikte, Gepard Auto’nun Türkiye’deki başarılı yolculuğu daha da güçlenerek devam ediyor.

Yorumlar

0 yorumlar