Ankara Life Dergisi

Güzelliğin Yanında Ruhu da Dokunan Nur Demir Beauty

“Danışanlarımızın sadece cildine dokunmakla yetinmiyor, onların ruhuna da dokunuyoruz.”

Hepimizin bildiği üzere günümüzde güzellik ve bakım kavramı oldukça farklı ve sürekli değişim geçirmekte. Evde uyguladığımız bakımlar çoğu zaman bizi tatmin etmiyor, yetersiz kalıyor haliyle biz de bu işlemleri yapacak yerler arayışına bürünmüş durumdayız. Siz değerli okurlarımız için hem zamansal açıdan hem de beden olarak kendimizi fazla yormaya gerek kalmadan işlemleri gerçekleştirecek mekânların keşfine çıktık.  Keşifimizde  ise cilt bakımı ve güzellik merkezinden biri olan Nur Demir Beauty oldu. Başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak kendisi ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İyi okumalar dileriz…

Nur Hanım son dönemlerin popüler konusunun cilt bakımı ve güzellik olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizi tanımak ve bu sektöre başlama hikâyenizin nasıl gerçekleştiğini merak ediyorum öncelikli olarak buradan başlayalım?

1985 Gaziantep  doğumluyum.  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve aynı zamanda halkla ilişkiler mezunuyum. Şu an ise güzellik sektöründe hizmet vermekteyim. Ankara’da 2006 yılında tamamladığım mesleki eğitimler ile pek çok güzellik merkezinde ve kurumlarda görev alıp yöneticilik yaptım. Bu süreçte edindiğim bilgi, deneyim ve tecrübelerimi kendi merkezimde, kendi danışanlarıma aktarmak adına Nur Demir Beauty’i kurmaya karar vererek başladım.

Nur Demir Beauty’de hangi uygulamalar mevcut?

Cilt bakımı, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, bölgesel zayıflama, profesyonel makyaj, kirpik uygulamaları gibi standart uygulamaların yanında aynı zamanda sektörde Royal Artist olarak eğitimlerini tamamladığım kalıcı makyaj alanında hizmet vermekteyiz.

Günümüzde bu tarz merkezlerin çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Sizleri diğer cilt bakımı ve güzellik merkezlerinden ayıran özellikleriniz nelerdir?

Önemli olan bizi tercih eden danışanlarımızın buradan mutlu ayrılması. Tabii bunlar ile bitmiyor; protez tırnak, nail art alanında ve daha birçok alanda hizmet veriyoruz, aynı zamanda profesyonel cihazlar ile kombine hizmetler vermekteyiz. Danışanlarımızın sadece cildine dokunmakla yetinmiyor, onların ruhuna da dokunuyoruz.

Sonuç odaklı kombine cihazlar ile çalıştığınızı dile getirdiniz. Bu cihazların kullanımı için gelen danışanlarınıza sunacağınız hizmetler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Hizmetlerimize sadece bir cilt bakımı ya da sadece bölgesel incelme, kalıcı makyaj olarak bakmamak lazım. Daha önce de söylediğim gibi bizim önceliğimiz insan. Buraya hizmet almaya gelen insanların bütünü ile mutlu ayrılmasını hedefliyoruz. Bizi sektörde tutan temel motivasyon da bu aslında. Daha fazla gülen yüz görmek istiyoruz, bunun için danışanlarımıza verebileceğimiz en üstün hizmeti sunmak, onları olabildiğince memnun edebilmek için bir danışanın bir merkezden bekleyebileceği her türlü hizmeti sunabilmeye özen gösteriyoruz.

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz bir şey var mı? Neler söylemek istersiniz?

Bakım güzelleştirir, mutlu eder, kendine güveni olur bakımlı insanın… İşletme zihniyetinden  ziyade dost edinmek adına  ön görüşmelerimize ve kahve içmeye bekliyoruz.

Yorumlar

0 yorumlar